What's new

Poszukuję Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
ModernOTS 7.6 4fun
Tak jak w nazwie tematu napisa?em, poszukuj? ch?tnych os?b do stworzenia serwera 7.6!
Zapewne wielu napisze ?e jest to z?y pomys?, ?e klient 7.6 ju? dawno przesta? by? klientem kt?ry odwiedza wiele os?b.. Ale zapewne znajd? si? jeszcze gracze kt?rzy ch?tnie by zagrali na starym dobrym kliencie bez wszelakich wydziwnie?!

Poszukiwane osoby na stanowisko: Mapper-a! kt?ry podejdzie do sprawy z zaanga?owaniem oraz pomys?owo?ci?..​
Oczywi?cie informacje oraz wymagania:
Imi?:
Wiek:
Kontakt: Minimum 2 czyli GG oraz Skype/TeamSpeak
Prace: Wymagane minimum 5. zdj?? tylko z klienta (7.6)
Par? s??w o sobie: Czyli ilo?? sp?dzania czasu przy tworzeniu gry, od kiedy zajmujesz si? tworzeniem map!

Chce stworzy? serwer na kt?rym b?dzie mo?na gra? 100% za darmo, bez ?adnych sklep?w premium, bez p?atnego PACC, po prostu dobry oraz dopracowany serwer 7.6 4fun na kt?rym rozgrywka nie b?dzie si? ko?czy?a tylko na wej?ciu w teleport b?d? zabiciu 2 potwor?w.. (Kto jak to rozumuje).. Po prostu stworzy? serwer na kt?rym b?dzie mo?na sp?dzi? przyjemnie czas..

Wi?cej informacji na temat serwera uzyskasz w momencie do??czenia do projektu! Pozdrawiam i zapraszam!
 

Romster

Advanced User
Joined
Jul 15, 2010
Messages
256
Reaction score
10
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

Co? wi?cej o projekcie ? :)
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

Co? wi?cej o projekcie ? :)

Tak jak napisa?em wy?ej chce stworzy? serwer 7.6 4fun, wi?cej informacji (oczywi?cie jak jeste? zainteresowany) podam na gg/skype/ts projekt do dogadania ?e tak powiem tak?e jestem otwarty na propozycje :) wi?kszo?? rzeczy mam ju? zrobionych (nie chodzi mi tu o map?) tylko o reszt? :)
Oczywi?cie na Twoj? pro?b? mog? poda? par? informacji tutaj.. Serwer (w moich planach) chce ?eby odbywa?o si? w przedzia?ach 1-1000 tak ?eby nie by?o nudno oraz ci??ko wbijaj?c maksymalny poziom np: 100-200 tylko nieco rozszerzy? zakres gry do wi?kszego poziomu.
Dodatkowo:
1.Daily Task
2.Normal Task
3.Co tygodniowe dwu dniowe najazdy w okre?lonych godzinach
4.Questy z mo?liwo?ci? dodatkowego otrzymywania do?wiadczenia oczywi?cie z ciekawymi misjami
5.Wykorzysta? maksymaln? mo?liwo?? przedmiot?w kt?re s? dost?pne na 7.6
6.Bez niepotrzebnych event?w typu Zombi, Run itd.. tak aby zachowa? stary dobry klient poniewa? jest du?o tego na ka?dym OTS i ca?y czas to samo...
I wiele wi?cej do ustalenia oraz przy do??czeniu do projektu :)
 

AquiDuzan

Active User
Joined
Jun 12, 2008
Messages
71
Reaction score
2
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

6. Musi by?

Temat powinien zosta? usuni?ty to jest tkpina to co ty piszesz.. XD

Skoro tak twierdzisz to po co tutaj wchodzisz i nie potrzebnie dzielisz si? swoimi problemami?

Prosz? o usuni?cie posta tego pana poniewa? pisze nie na temat zwi?zany z tym co pisa?em wy?ej.
 

exterinho

User
Joined
Apr 5, 2017
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

Imi?: Emil
Wiek: 20
Kontakt: gg : 9302180 , tel : 733-229-224
Prace: . Jestem amatorem ale chce bardzo z kim? za?o?y? dobry ots pod 7.6 Zainwestuj? got?wk? oraz pomog? znale?? mappera i skryptera. Chce do??czy? do Twojej ekipy.
Par? s??w o sobie: Kocham klient 7.6 i grzeba? przy tworzeniu do niego serwer?w.
 

kamil131

User
Joined
Feb 20, 2015
Messages
46
Reaction score
4
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

Imi?: Kamil
Wiek: 20 lat
Kontakt:
46520068, nie u?ywam innych komunikator?w
Prace:
P13YlJn.png


UGYkEi2.jpg


et3Jt3b.png


0iGEae5.jpg


2NQSE22.jpg


ADD4SWf.png


Hmm.. My?l?, ?e nie jest to portal, na kt?rym chcia?bym pisa? cokolwiek o sobie.
Mapperem jestem od 6 lat, pracowa?em przy projekcie "mazurskiots.pl".
Chcia?bym stworzy? serwer, na kt?rym ch?tnie zagraj? moi znajomi.
Cieszy mnie fakt, ?e nie chcesz robi? tego OTS'a dla pieni?dzy.
Je?eli jeste? zainteresowany wsp??prac?, to zapraszam na gg.

Pozdrawiam, Kamil.
 

Sepox

Active User
Joined
Mar 16, 2017
Messages
138
Reaction score
0
Odp: Poszukiwane ch?tne osoby do projektu 7.6!

Imi?: Adam
Wiek: 22
Kontakt: gg : 61235160
Skrypter C++ : . Nie jestem amatorem C++ , posiadam wiedz? prawie du?? o C++ i pisaniu kod?w od 0. Chcia?bym do??czy? do projektu kt?ry mam nadzieje ?e wypali, pracowa?em z Dragonem kt?ry by? Mapperem na Serverze (CAFE - co nie kt?rzy wiedz?) BlizzardDavid znajomy bardzo dobry u kt?rego robi?em skrypty tzn pomaga?em :)
Par? s??w o sobie: Zajmuje si? tibi? 7.6 od 16roku ?ycia, jestem osob? spokojn? i wytrzymuj?ca wkurwiaj@cych dzieciak?w ;] Pisz ?mia?a jak masz jakie? pytania
 
Top