What's new

#$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

Sasqacz

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
61
Reaction score
2
Age
31
Poszukuj? jednej konkretnej osoby do pomocy przy OTS,musisz co? umie?,wszystko po troszku. Posiadam VPS'a,oraz troszeczke plik?w oraz $$ na utrzymanie serwera,chodzi mi o osob? ambitn? tak? jak ja hehe. Nie pisz? nic o zarobkach,bo narazie to nie ma sensu,kwestia dogadania si?.Je?eli takowa osoba si? trafi,oczywi?cie otrzymuj? ona ode mnie pe?ny dost?p do serwera. Nie mam zamiaru nikogo oszukiwa?,wr?ci?a mi zajawka zobaczymy na jak d?ugo :D Szukam otwartej osoby kt?ra lubi ka?dego rodzaju OTS'y,od RPG do H-HIGH EXP?W,tak?e kt?ra po?wi?ci troche czasu,razem ze mn?.Najlepiej gdyby? by? osob? pe?noletni?,z m?zgiem i ch?ciami. Je?eli jeste? tak? osob? odezwij si? do mnie po przez GG : 10102429. Prosz? pisa? nawet gdy niedost?pny.Pozdrawiam

 

Thorge D

Advanced User
Joined
Jul 24, 2014
Messages
300
Reaction score
29
Odp: #$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

Opisa?by? troch? serwer co? By?oby lepiej dla potencjalnych zg?oszonych os?b bo wiedzieliby co nieco o tym co planujesz zrobi?. Napisz tak?e co? o tym projekcie, kt?rego planujesz z dan?/ymi osob?/ami zbudowa? by nie ka?dy wszed? w co?, gdzie tylko zmarnuje czas.

@topic:
Pomy?l? i odezw? si? na pewno dzisiaj na gg.
 

MiksereQ

Banned
Joined
Jul 2, 2013
Messages
531
Reaction score
32
Odp: #$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

Ehh szkoda czasu na 7.6 poniewa? teraz ma?o graczy na tej wersji gra. No chyba ?e kto? dla zabawy se tak zrobi? ots.

Narazie Tibia-Fun.net sie trzyma dobrze.
 
Last edited:

Sasqacz

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
61
Reaction score
2
Age
31
Odp: #$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

moge zacza? co? od nowa z kim? robi?,moge tak?e uruchomi? jakie? moje stare projekty typu EVO,ogarniete a nie jak te 9999999 enfosy :p jestem otwarty na ka?de propozycj? tak wi?c podbija?

@bruczek
dlatego w?a?nie chce co? z kim? rozkmini? ogarni?tego w miare,aby wesprze? 7.6 :)
 

God Keno

Banned
Joined
Jul 17, 2014
Messages
260
Reaction score
9
Odp: #$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

Nie wesprzesz, ale mi graczy odbierzesz haha. Tak na powa?nie to na otsach typu 999x juz nikt nie gra, by? CronOT i tam gra?o 50+ potem si? to wszystkim znudzilo, bo to nie jest na d?u?sza met?..
 

Sasqacz

Active User
Joined
Mar 12, 2009
Messages
61
Reaction score
2
Age
31
Odp: #$$$#Poszukiwany pomocnik do wsp??pracy! ONLY 7.6 #$$$#

po?yjemy,zapalimy,zobaczymy jak tam :)
 
Top