What's new

Poszukuj?: Ekipy do fantastyczno-przygodowego serwera

Status
Not open for further replies.

Veni Vida Vici

Active User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
139
Reaction score
5
Age
31
Witam wszystkich

Maze po k??tni z matk? ucieka z domu, a uciec chce jak najdalej. Udaje mu si? to - w niewiadomy spos?b dostaje si? do ?wiata magii, dziwnych potwor?w. W tym miejscu zaczyna si? akcja.


Wydaje si? wam pewnie, ?e robienie kolejnego serwera RPG nie ma wi?kszego sensu. ?e to nie wypali ale ja jestem dobrej my?li
B?dzie to pierwszy server z w?asn? fabu?a zar?wno fragmenty mapy, skrypty i grafiki nie b?d? dodawane "bo tak" tylko po to ?eby odegra? jak?? rol? w opowiadanej historii. I chcia?bym jeszcze zrobi? z club axe i sword fighting jedno??, niewa?ne z czego by? bil to poleci si?a.
Oczywi?cie, celujemy g??wnie w entuzjast?w role play z dojrza?o?ci? emocjonaln?.
Jednak, mo?na powiedzie?, ?e zwracamy si? te? do ca?kowicie zielonej w kwestii RPG spo?ecze?stwa. Wprowadzimy Ci? do ?wiata magji i miecza. Wystarcz? dobre ch?ci i postawa. Zwracamy uwag? na szczeg??y.



KTO JEST POTRZEBNY?
KA?DY, KTO MA DO?? CZASU I UMIEJ?TNO?CI....

Nie mo?esz sie szybko zniech?ca? bo zanim stworzymy server to minie troch?

Mapper- Umiej?tno?? tworzenia ?adnych bogatych w elementy tereny. Twoje mapki musz? posiada? to co?!

Skrypter - Oczekuje od niego wyobra?ni , aby dodawa? pomys?y sam od siebie , pisanie skrypt?w , i aby wiedzia? o co chodzi , gdzie to w?o?y? , musi umie? robi? : czary , potwory , npc , questy.

Pixel Art
- Bardzo wa?na i odpowiedzialna posada ta ma za zadanie robi? nowe przedmioty , a dlaczego bardzo wa?na ? ka?dy kto wejdzie na ots popatrzy na swoje eq a tu przerobione itemy ,prosz? aby ten kto? by? ogarni?ty.


Podanie:

Imi?:
Wiek:
Do?wiadczenie:
Przyk?adowe prace: (2 obowi?zkowe)
Co? o sobie:
Mikrofon:tak/nie
Numer GG:




wynagrodzenie God i jak ots b?dzie zarabia? i starcza?o na dedyka to oczywi?cie $.
 

Tiket

Active User
Joined
Jul 19, 2009
Messages
85
Reaction score
1
Odp: server fantastyczno-przygodowy!RPG

Odp: server fantastyczno-przygodowy!RPG

Imi?:patryk
Wiek:14
Do?wiadczenie:pocz?tkuj?cy
Przyk?adowe prace:
miecz1.png


oraz

miecz2d.png

Co? o sobie:Robie itemki od paru dni , lecz na du?o mnie sta? , mam du?o czasu :D Wiem ?e mnie nie we?miesz ale chcia?em si? zg?osi?.
Mikrofon:tak
Numer GG: 4445564 sorki zapomnialem xD
 
Last edited:

Veni Vida Vici

Active User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
139
Reaction score
5
Age
31
Odp: Poszukuj?: Ekipy do fantastyczno-przygodowego serwera

Od?wie?am!! NAPRAWD? WARTO!!!
 

guralex

Active User
Joined
Nov 20, 2008
Messages
73
Reaction score
1
Odp: Poszukuj?: Ekipy do fantastyczno-przygodowego serwera

Imi?: Ever
Wiek: 16
Do?wiadczenie: nie pami?tam dzioba?em okazyjnie ju? za cyca.
Przyk?adowe prace:
Co? o sobie: Zb?dne, nie czuje potrzeby bli?szego poznania, ew mog? pogada? na GG, w ko?cu robimy ots nie gey party :)
Mikrofon:tak
Numer GG: 1799624
 

Veni Vida Vici

Active User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
139
Reaction score
5
Age
31
Odp: Poszukuj?: Ekipy do fantastyczno-przygodowego serwera

OD?WIE?AM! Dalej szukamy ch?tnych!
 
Status
Not open for further replies.
Top