What's new

Poszukuj? Mappera !!

Status
Not open for further replies.

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Poszukuj? mappera do prawie gotowego projektu evo pod tibi? 8.6 . Zadaniem mappera b?dzie doko?czenie istniej?cej ju? mapy, a po starcie serwera aktualizacje na bie??co.

Zainteresowanych prosz? o kontakt GG: 44903152 (cz?sto niewidok), b?d? post w tym temacie wg. ni?ej zamieszczonego wzoru:

Imi?:
Wiek:
Do?wiadczenie:
W zamian oczekuj?:
Przyk?adowe prace:


W zamian oferuj? posad?, przy d?u?szej i uczciwej wsp??pracy wynagrodzenie pieni??ne w formie przelewu / do?adowania.
 

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Poszukuj? Mappera !!

~~ refresh ~~
 

daruw

Active User
Joined
Dec 9, 2008
Messages
77
Reaction score
9
Odp: Poszukuj? Mappera !!

  • Imi?: Wojciech
  • Wiek: 18
  • Do?wiadczenie: Pracowa?em kilka miesi?cy z Remere's Map Editor, nie jest mi obcy SimOne's Map Editor. Je?li chodzi o sam? Tibi?, mam z ni? kontakt od ?ebka, czyli ponad 8 lat, nie obce mi s? mapy w konwencji Evolution, dlatego tworzenie ich nie b?dzie stanowi?o, dla mnie ?adnego problemu.
  • W zamian oczekuj?: By? cz??ci? du?ego projektu, gdzie to m?g?bym pom?c w tworzeniu i administracji. Wszystkiego mo?na si? dogada?.
  • Przyk?adowe prace: Ohoho ! Po formacie potraci?em wi?kszo??, ale mog? Ci wrzuci? jedn? z moich pierwszych prac sprzed paru miesi?cy.


Wys?a?em ju? wiadomo?? na GG.

Pozdrawiam :)
 
Last edited:

Krzkru

Advanced User
Joined
Jan 18, 2012
Messages
253
Reaction score
18
Age
31
Odp: Poszukuj? Mappera !!

Dalej aktualne. Zg?aszaj?cy si? niech nie licz?, ?e na wst?pie dostan? ca?? map?...

Najbardziej zale?y mi na osobach umiej?cych robi? questy.
 
Status
Not open for further replies.
Top