What's new

Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

Status
Not open for further replies.

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Hej,
szukam kogo? kto ma pojecie co to jest haml, coffee script, bootstrap, angularjs(lub inny), css, mvc i ma jakies zmysly artystyczne, ktorych mi brakuje. Potrzebuje pomocy przy jednym projekcie, a wlasciwie to wykonczenia go. Konkretniej pare poprawek w tym co juz jest i zbudowanie od strony wizualnej jednej podstrony ze statystykami, wykresami itp.
Za usluge nie place, ale zawsze mozna sobie swoja dobra prace umiescic w portfolio jako udzial w faktycznym dzialajacym projekcie, a to duzy plus :)

Zainteresowani pisac pw lub w temacie.
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

Heh, ca?ej gamy umiej?tno?ci oczekujesz, za kt?re firmy p?ac? na dzie? dobry 3k+ netto i jeszcze za darmo? :D
 

Heheszkiii

Active User
Joined
Jun 30, 2015
Messages
104
Reaction score
1
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

@up
"Konkretniej pare poprawek w tym co juz jest i zbudowanie od strony wizualnej jednej podstrony ze statystykami, wykresami itp."
Czy to tak du?o pracy?
 

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

"zbudowanie od strony wizualnej jednej podstrony ze statystykami, wykresami itp."
nom, samo to zajmie kilka godzin, do tego dochodz? te ca?e poprawki :p Gdyby chodzi?o o copy-paste gotowca to by nie potrzeba bylo fachowca
 
Last edited:

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

"zbudowanie od strony wizualnej jednej podstrony ze statystykami, wykresami itp."
nom, samo to zajmie kilka godzin, do tego dochodz? te ca?e poprawki :p Gdyby chodzi?o o copy-paste gotowca to by nie potrzeba bylo fachowca
[MENTION=108948]Dubler[/MENTION]
easy 1h moze 2 max
ale nie zg?aszam si? bo nie chce mi si? ;p
 

Dantez

Moim sekretem jest ciasto
Joined
May 22, 2008
Messages
1,206
Reaction score
202
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

I ka?dy z was ma zmys?y artystyczne.

[MENTION=108948]Dubler[/MENTION]
:crying: Chyba nie do mnie :lol:
 
Last edited:

Dubler

Lua Factory =)
Joined
Apr 8, 2009
Messages
1,874
Reaction score
112
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

@up2
jak nie zobacze to nie uwierze. straszne gowna musisz robic jak ci to tak ma?o zajmuje

@up
chyba nie do Ciebie
 
Last edited:

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

@up
jak nie zobacze to nie uwierze. straszne gowna musisz robic jak ci to tak ma?o zajmuje

no nie zobaczysz, niestety.
Swoj? robot? wykonuj? r?wnie szybko jak dok?adnie i prawid?owo :lol: Niekt?rzy ju? wiedz? :)
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

Ej ej spokoj, ja wiem, ze 3k netto daja dla juniorow wszedzie. Ze stawki normalne ponizej 50 za godzine to ciezko znalezc. Ze jedno takie zlecenie moze kosztowac pare stowek nawet, mimo, ze do zrobienia jest stosunkowo malo. Ale nie inwestuje w projekt, bo na razie mnie na to nie stac, a cos trzeba miec zeby zaczac, bo wyprintowanych wartosci zmiennych w formie tekstowej to raczej nikt nie zaakceptuje(jako uzytkownik) ;p
W sumie i tak wiem, ze sie nikt nie znajdzie, ale napisac nie zaszkodzi, a czasem cuda sie zdarzaja XD Wiecie, czesto poczatkujacy robia cos dla siebie, nawet tego nie wykorzystaja, tylko po to zeby sie uczyc i zeby miec cos do pokazania, ze "umiem". To moze ktos akurat zamiast robic stronke do kosza zrobi ja dla mnie? :p
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Poszukuje front-end developera na jedno zlecenie!

Ej ej spokoj, ja wiem, ze 3k netto daja dla juniorow wszedzie. Ze stawki normalne ponizej 50 za godzine to ciezko znalezc. Ze jedno takie zlecenie moze kosztowac pare stowek nawet, mimo, ze do zrobienia jest stosunkowo malo. Ale nie inwestuje w projekt, bo na razie mnie na to nie stac, a cos trzeba miec zeby zaczac, bo wyprintowanych wartosci zmiennych w formie tekstowej to raczej nikt nie zaakceptuje(jako uzytkownik) ;p
W sumie i tak wiem, ze sie nikt nie znajdzie, ale napisac nie zaszkodzi, a czasem cuda sie zdarzaja XD Wiecie, czesto poczatkujacy robia cos dla siebie, nawet tego nie wykorzystaja, tylko po to zeby sie uczyc i zeby miec cos do pokazania, ze "umiem". To moze ktos akurat zamiast robic stronke do kosza zrobi ja dla mnie? :p

mozesz mi opisac dokladniej projekt na gg 43708363 albo cos to moze si? skusz?, ale mo?e...
 
Status
Not open for further replies.
Top