What's new

poszukuje ludzi do projektu forfan

Status
Not open for further replies.

tibiarl

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
142
Reaction score
1
witajcie poszukuje za?ogi, nie musi by? do?wiadczona po prostu robi? ots dla zajawki i dobrze si? przy tym bawi? i nabra? nowych ciekawych umiej?tno?ci troch? zaanga?owania i mo?e wyj?? co? naprawd? fajnego dlatego zapraszam serdecznie z projektem ruszamy jako? na ?wi?ta dlatego przejd? do sedna
piszemy:
wiek:
fach:
nr. gg:
wasze cele:
do?wiadczenie (nie b?dzie brane pod uwag?)
dlaczego ja (nie obowi?zkowe)

serdecznie zapraszamy do wsp?lnej zabawy, projekt b?dzie raczej lekkim RPG.
 

teli2222

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
123
Reaction score
5
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

wiek: 17 i p?? hehe
fach: Webmastering, edycja klienta, troch? lua i xml, troch? grafika, og?lnie jestem wielozadaniowy i wszystko robi? dlatego, ?e to lubi? :3
nr. gg: 23306104
wasze cele: Dobra zabawa, dokszta?canie si? oraz stworzenie czego? wartego uwagi.
do?wiadczenie: wieloletnie.
dlaczego ja: Jestem "wielofunkcyjny", lubi? si? zajmowa? takimi rzeczami oraz sumiennie wykonuje swoje obowi?zki : )
 

elfbotmc

Active User
Joined
Jan 11, 2014
Messages
84
Reaction score
8
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Wiek:17.
fach: WWW, Grafik layout, Maper.
GG: 8907613
Wasze Cele:
1. Sko?czy? moje studia.
2. Nauczy? si? w Informatykach.
3. ?y? godnie. nie wiem, czy w tym kraju jest to mo?liwe.
Do?wiadczenie::curse:
Dlaczego ja?: Bo chc? si? uczy? du?o.
 

tibiarl

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
142
Reaction score
1
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

spoczko odezw? si? jak b?dziemy rusza? :p
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Mam pytanie.
Czy programi?cie, skrypterowi i mapperowi p?acisz osobno za prac?? Bo pami?taj, ?e czasami idzie si? napracowa? i wiadomo, ?e rzadko kto wykona tak? prac? za darmo. Odezwij si? prywatnie je?li chcesz i zaproponuj co? to pewnie si? dogadamy, czekam.
 

teli2222

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
123
Reaction score
5
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

@UP
Ja tam nie zamierzam prosi? o jakiekolwiek pieni??ki chyba, ?e wejdzie sms shop, ale wtedy wiadomo, ?e zyski b?d? dzielone ; )
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Nie no rozumiem Cie kolego, ale doce? te? to, ?e prawie ka?dy do?wiadczony i zdolny mapper/programista/skrypter itp., nie wykona takiej pracy za darmo czy za marne procenty z sms shopa, kt?ry pewnie i tak by nie zarabia?. Za takie rob?tki p?aci si? mu osobno praktycznie od ka?dego wykonanego zlecenia ale to zale?y od osoby.

@temat:

Polecam zg?aszajcie si? <blablala>.
 

teli2222

Active User
Joined
Dec 9, 2009
Messages
123
Reaction score
5
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Te? cie rozumiem kolego, ale jak na pocz?tku autor tematu wspomnia?, projekt ma by? 4fun i do?wiadczenie si? nie liczy dlatego te? po prostu my?l?, ?e niepotrzebnie si? zg?aszasz bo raczej nikt nie chce p?aci? komu? za robot? przy takim ots.
 

Mixerr

Active User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
77
Reaction score
10
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Po co ten niepotrzebny spam w tym temacie zostaniesz tylko ukarany kolego czego bym nie chcia? tak?e na swojej skurz? prze?y? dlatego w?a?nie pisz? i chc? si? dowiedzie? wi?cej informacji na temat tego wszystkiego by wiedzie? np., w co si? anga?uje dok?adnie. Autorze tematu, czego wymagasz od skryptera tzn., co za skrypty ew., kody chcia?by? widzie? u siebie na serwerze?
 

tibiarl

Active User
Joined
Feb 3, 2010
Messages
142
Reaction score
1
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

tak jak w temacie szukam za?ogi co robi to dla przyjemno?ci a nie dla pieni?dzy oczywi?cie je?eli wysz?o by co? fajnego server by si? utrzymywa? i by?y by jakie? zyski to zostan? one rozdzielone to taki dodatkowy atut, zarobek na loda z zabawy, wiem o tym ?e programi?cie si? p?aci ale jak na moj? logik? to je?eli bym zamawia? skrypty na w?asn? r?k? i nie widz? sensu robi? za?ogi gdybym mia? p?aci? ka?demu z osobna z w?asnej kieszeni a dok?adny plan ots dopiero powstanie.
 

Diabelek1108

New User
Joined
Jan 13, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: poszukuje ludzi do projektu forfan

Witam i ja r?wnie? bym chcia? przy??czy? si? do tego projektu oczywi?cie jak kolega napisa? dla zajawki i przyjemnosci stworzenia czegos ciekawego jak i rowniez poduczenia si?, majac nadzieje ze i taka pomoc sie przyda bo przyznaje nie mam duzego doswiadczenia choc potrafie co nie co.. :) Licze ze projekt powstanie a nie odejdzie jako wspomnienie, do kolegi wyzej "Mixerr" chyba nie doczyta?es dobrze tematu i tytu?u.
wiek: 21
fach: mapper + co nie co skrypty oczywiscie na biezaco nadrabiam
gg 9349654
 
Status
Not open for further replies.
Top