What's new

Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Status
Not open for further replies.

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Witam. Poszukuje skryptera do servera 8.10.

Jest to jeden z najlepszych ots?w 8.10, wi?c skryptera nie poszukuje tak?e jakiego? zwyk?ego.
Co do hostingu/mapy/acc makera to wszystkim ja osobi?cie si? zajmuje.
O hosting nie ma co si? ba?, bo na koncie hostingu mam jeszcze : 562.24 z?.

Mam ogarni?ty najbardziej na 8.1 acc maker. Przy ka?dej wersji (a by?o ich ju? 3) na starcie wchodzi?o 80-110 ludzi(oczywi?cie nie utrzymywa?o si? to wieki tylko jakies 3 tygodnie, a potem tak -60). Cho? i tak jak na 8.1 jest to naprawde du?a liczba os?b.


Hosting jest wtkupiony na 30mb mapy, mog? wi?cej dokupi?, gdy si? ko?czy czas na hostingu to odrazu dokupuje .

5 zdj?? z mapy mo?ecie obejrze? tutaj:
94917122.png

94510676.png

23482370.png

42379080.png

94613315.png



[%%] Czego wymagam od skryptera : [%%]
-Znajomo?? lua
-Znajomo?? SQL
-(je?eli si? taki znajdzie) Znajomo?? C++

No i tyle, nie jest to bardzo du?o, cho? wiem ?e ludzie graj?cy jeszcze na tej tibi nie maj? wysokich poprzeczek postawionych co do swoich umiej?tno?ci.

Oczywi?cie nale?no?ci i inne rzeczy to ju? poinformuje o tym, gdy sam napisze na gg.

[%%] Co trzeba poda? : [%%]
-Wiek:
-GG:
-Do?wiadczenie:
-Jaki? przyk?ad w?asnego skryptu (mo?e by? jaki? tw?j link gdzie doda?e? co? na forum):



Kilka informacji mo?ecie ju? znale?? na Acc Makerze ( OTS jeszcze nie wystartowa?, tylko narazie stoi na /closeserver ). My?l?, ?e jak znajd? dobrego skryptera, troch? z nim popracuje i server szybko stanie na nogi .



 

Maly Bodzio

Active User
Joined
Dec 3, 2011
Messages
87
Reaction score
2
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Nie polecam u?ytkownika, jeden wielki oszust ! ;-(
Mialem od niego kupic skrypt na anty mb, all bylo umuwione dostal kase i tyle, na gg ignore a na pw jakies glupie rady ktore mnie guzik obchodza...
Radz? uwa?a? na niego^^ Tyle odemnie...
Co do tematu a jakie wynagrodzenie? za darmo ma dla oszusta robi? ta??
po 2 kiedy na thori bylo 110 typa?Jak na v1 bylo slotow 70 a na v3 100 a wbi?o i tak 70 osob,a na drugi dzien gralo 30 wiec ogarnij sie.... oszukujesz w opisie a co dopiero przy pracy z toba.
 
Last edited:

hubs111

New User
Joined
Jul 12, 2011
Messages
6
Reaction score
0
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

-Wiek: 17
-GG: 39860261
-Do?wiadczenie: Grafik , Informatyk
-Jaki? przyk?ad w?asnego skryptu (mo?e by? jaki? tw?j link gdzie doda?e? co? na forum):
nigdy nie dodawa?em na tibia.net.pl skrypt?w . Ale pono? 200 skrypt?w zrobi?em .
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

@ ~~ REFRESH ~~ @

Kolego hubs111, odpisz mi na gadu-gadu.
 

sasiu

New User
Joined
Jan 20, 2009
Messages
5
Reaction score
1
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Mam ogarni?ty najbardziej na 8.1 acc maker. Przy ka?dej wersji (a by?o ich ju? 3) na starcie wchodzi?o 80-110 ludzi(oczywi?cie nie utrzymywa?o si? to wieki tylko jakie? 3 tygodnie, a potem tak -60). Cho? i tak jak na 8.1 jest to naprawd? du?a liczba os?b.

Dziwne bajki starasz si? Nam udowodni?. Nie spotka?em na ?adnym 8.1 - 60 os?b online.. chyba, ze kto? odpali? magebombe.. wiec nie r?b komu? nadziei :), btw... ots pewnie padnie po paru godzinach jak zawsze =/
 

jestemPolakiem

Advanced User
Joined
Jan 1, 2010
Messages
310
Reaction score
21
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

-Wiek: 18
-GG: 6496613
-Do?wiadczenie: z OpenTibia ponad 3 lata
-Jaki? przyk?ad w?asnego skryptu: nie wchodz? zbyt cz?sto na to forum, ale co? mo?e si? znale?? w moich tematach.
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

@sasiu
To chyba dawno nei grales na 8.1 ...
Thoria v1 : 1miesi?c 17 dni .
Thoria v2 : 1miesi?c 4 dni .
Thoria v3 : 1miesi?c 21 dni .

No je?eli chcesz to spytaj ludzi... ; )

@jestemPolakiem
Postaram si? poszuka? czego? w twoich tematach .
 

Paralyzen

Active User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
76
Reaction score
21
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Jak thoria v3 by?a par? dni -,-...Na start servera nawet manaruna nie dzia?a?a.
Ale zobaczymy jak wystartuje ile os?b bd gra?o i Na Starcie Servera : 30Minut Pierw Padnie Acc , potem server; ).
Pozdro Dla Sasia
 
Last edited:

Maly Bodzio

Active User
Joined
Dec 3, 2011
Messages
87
Reaction score
2
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Tak b?dzie ;-) napewno xd sasiu ogarnij to tam ;)
A co do twoich thorii to mo?e sta?y po miesi?c ale po 2 dniach od startu gra?o po 20 osob albo i mniej wi?c... wiesz ;-) Zajmij si? lepiej otsami pod 8.54+ bo tutaj szkoda czasu twojego...
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

haha po 2 dniach 20 osob.. smieszne .. na thorii v1 to gralo po miesiacu 25 pod koniec .. ale v1 najdluzej stal..

Co do tego ze na v3 na poczatku nie dzialaly mr, to dla tego, ze pomylilem skrypty, a tego nie sprawdzilem ..

Wielce wszyscy gadaj? na bledy na otsach,a sami nie zrobi? nic konkretnego .. No ,a jak nie ma zadnego otsa ogarnietego (pod 8.1) to tez wszyscy placza i pisza do mnie zebym startowal thorie ... No wiec wlasnie ...


Ogolnie tibia 8.1 juz pada, wiec chce ja w miare utrzymac i poszukuje ogarnietego skryptera, bo na skryptach to ja sie dobrze nie znam, dla tego tez ta thoria ma swoje bugi ..
 

SHW

Advanced User
Joined
Oct 25, 2011
Messages
172
Reaction score
2
Age
28
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Ej , uspokoi? si? troch? mo?e co ?!
To jest temat o tym ze Roy chce znale?? dobrego "skryptera" a nie o tym ile sta?a Thoria i ile b?dzie sta?a.
Tak od siebie to dla mnie Thoria jest dobrym zadbanym serwerem kt?ry wzi?li by?cie nawet za darmo i si? nie wymawiajcie !
 

RoyPL

Advanced User
Joined
Apr 29, 2010
Messages
313
Reaction score
20
Odp: Poszukuje: Skryptera (do thoriaot.pl)

Refresh
 
Status
Not open for further replies.
Top