What's new

- ElfBot Potrzebne skrypty

Status
Not open for further replies.
Joined
Mar 7, 2015
Messages
44
Reaction score
0
Witam Ponownie po d?u?ej przerwie potrzebuje znowu pomocy. :/
Chodzi mi o skrypt ze jak ubije go?cia to otwiera deda mam ju? skrypt taki tylko ze on mnie wylogowuje i nie wiem jaka jest tego przyczyna . :/

PS. Przerobi? by kto? tego skrypta bo gdy pisz Follow to normalnie podbiega ale gdy napisze "stopFolllow" to odznaczy follow i b?dzie stal w miejscu

auto 200 listas 'Komendy' | set $nick 'xxx' | if [$curmsg.sender == '$nick' && $curmsg.content == 'Follow'] follow '$nick' | if [$curmsg.sender == '$nick' && $curmsg.content == 'attack'] {set $dobicia $token.[$curmsg.content].2 | attack $dobicia}

Informacje jak dzia?a skrypt :
komenda 'follow' wybrana postac kt?ra ma ten hotkeys podbiega do xxx
Komenda attack 'xxx' atakuje potwora/cz?owieka kt?rego wpiszesz nik, je?li jest dwu cz??ciowy nik to musi by? w cudzys?owiu (i gdy pisze nick potwora czy pisze nick cz?owieka to wgl nie dzia?a :/)

Zamiast xxx wpisz Nik osoby kontroluj?cej w sensie kt?ra b?dzie m?wi?a komendy

Z g?ry WIELKI DZI?KI za pomoc ;)
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Potrzebne skrypty

auto 200 listas 'Komendy' | set $nick 'xxx' | if [$curmsg.sender == '$nick' && $curmsg.content == 'Follow'] follow '$nick' | if [$curmsg.sender == '$nick' && $curmsg.content == 'attack'] {set $dobicia $token.[$curmsg.content].2 | attack $dobicia} | if [$curmsg.sender == '$nick' && $curmsg.content == 'stopFollow'] {stopattack}

Powinno dzia?a?.
 
Status
Not open for further replies.
Top