What's new

Usługi Potrzebni ludzie

Nieruchomy Poruszyciel

Advanced User
Joined
Mar 4, 2013
Messages
250
Reaction score
14
Witam, poszukuj? kilku ludzi do pomocy w projekcie, a mianowicie:

Na pocz?tek TIBIA 8.54, silnik tfs 0.3.6

*cz?eka dla kt?rego lua jest tak proste jak napisanie posta na forum do zrobienia spelli (sporej ilo?ci nawet), wymagania:
-perfekto luando, nie ma, ?e nie umiesz, nie ma, ?e si? nie da, nie da si? to parasola w dupie roz?o?y?
-dobry kontakt, nie mam zamiaru Ci? szuka?, albo czeka? a? odpiszesz po tygodniu (dlatego nie polecajcie mi Oskara)

*cz?eka, kt?ry ogarnia OTClienta jak w?asne podw?rko, wie co i jak, potrafi napisa? w?asne modu?y (Pan od spelli i OTClienta to mo?e by? jedna i ta sama osoba), wymagania:
-OTClient w ma?yym palcu
-dobry kontakt, nie mam zamiaru Ci? szuka?, albo czeka? a? odpiszesz po tygodniu (Oskar - nope)

*no i jakiego? murzyna (nie wiem jeszcze nia kiedy ale mo?na si? zapisa?) do przeklejenia mi grafik, efekt?w, itd. ze starego zasyfionego spr i dat na czyste, wymagania:
-robisz, nie lecisz w kulki, albo masz czas i ch?ci albo nara, nie przyjmuj? ?adnych wym?wek bo wiem, ?e to chujowa robota i si? nie chce

OFC ?EBY NIE BY?O ZA WSZYSTKO $$$ ceny do ustalenia, murzyn ofc bez przesady, kto najtaniej ten wchodzi, proste.

GG: 13432192 or PW
 
  • Like
Reactions: Sco
Top