What's new

Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

R4kanishu

User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
44
Reaction score
4
1. Na moim serwerze Knight nie atakuje od razu po zaznaczeniu tylko odczekuje i uderza jak gdyby w 2-giej kolejce, wiecie co z tym zrobi??
2. Acc Mam tak ustawione ?e mo?na z niego zalogowa? niesko?czenie wiele postaci na raz chcia?bym zablokowa? t? funkcje aby mo?na by?o odpali? tylko jedn? posta? na jednym acc.
Takie 2 problemy, nie znalaz?em ich w innych postach dlatego postanowi?em napisa?, je?eli nie znasz odpowiedzi dok?adnie mo?e chocia? jaka? wskaz?wka? wszystko mile widziane, z g?ry dzi?kuje i pozdrawiam.
by R4kanishu
 

Reverse

Advanced User
Joined
Jul 11, 2010
Messages
191
Reaction score
46
Odp: Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

1. Na moim serwerze Knight nie atakuje od razu po zaznaczeniu tylko odczekuje i uderza jak gdyby w 2-giej kolejce, wiecie co z tym zrobi??

Zwiekszy? mu FastAttack
1. Na moim serwerze Knight nie atakuje od razu po zaznaczeniu tylko odczekuje i uderza jak gdyby w 2-giej kolejce, wiecie co z tym zrobi??

Zmie? sobie w config.lua

Pozdrawiam,
 

R4kanishu

User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
44
Reaction score
4
Odp: Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

Zwiekszy? mu FastAttack
Zmie? sobie w config.lua
Pozdrawiam,

je?eli zwi?ksz? mu atak to b?dzie atakowa? szybciej, a mi chodzi ?eby atakowa? w momencie zaznaczenia a p??niej w odst?pie 2000.
Dobrze rozumuje?
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

1. Chodzi ci o exhaust taki jak po zchodzeniu ze schodow i wtedy przez 2 sek nie moze bic, tylko nie zchodzi ze schodow?
To zabardzo nie wiem co zrobic ale mozliwe ze cos w configu.
2. To w configu linijka bedzie taka:
PHP:
onePlayerOnlinePerAccount = false
False moze logowac wiecej niz 1, true moze logowac tylko 1.
 

hermes

Advanced User
Joined
Dec 22, 2008
Messages
231
Reaction score
39
Odp: Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

Gdyby nie by?o w?a?nie takich `kolejek` przy atakowaniu. To przy ci?g?ym szybkim prze??czaniu mi?dzy dwoma celami (alko klikaniu na jeden) za ka?dym razem by?by wykonywany atak, a tego nie chcemy.
W du?ej mierze zale?y to od Twojego komputera. Na moim serwerze dedykowanym nie ma takiego op??nienia w ataku, chyba, ?e gracz zmieni? cel zaraz po pomy?lnym ataku.
 

R4kanishu

User
Joined
Sep 4, 2010
Messages
44
Reaction score
4
Odp: Potrzebuje 2 szybkich odpowiedzi.

Server stoi na dedyku:
Parametry serwera:
- ??cze - 100MB/s
- Procesor - 4x 2,66+ GHz
- RAM - 8GB DDR3

wiec raczej nie powinno to by? problemem my?l? ?e to mo?e by? problem silnika a dok?adnie nie potrafi? si? w tym rozezna? dlatego prosz? o pomoc
 
Top