What's new

- ElfBot Potrzebuje skrypt na auto login

Status
Not open for further replies.

greedo123

User
Joined
Feb 23, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Age
29
Witam!
Potrzebuje skrypt na auto login :) Kazdy wie ocb ale wyjasnie.Jak bedzie crash serwa albo mnie wyloguje itp to sam sie zaloguje.Dziekuje z gory ;)
PS.Dodam tylko ze ten skrypt nie dziala

auto 1000 listas 'Anty-Kick' | if [$ss != 1] {if [$sstime != 0] set $ss 1} | if [$connected != 1 && $ss == 1] {wait (20 * 60 * 1000) | reconnect | wait 2000 | openbpitem | set $ss 0} | if [$connected != 1 && $ss != 1] {reconnect | wait 2000 | openbpitem}
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Potrzebuje skrypt na auto login

PHP:
auto 5000 ifnot $connected {reconnect | wait 2000 | openbeltitem | wait 2000 | openbpitem | end}
Wystarczylo wpisac w google elfbot reconnect i wziasc pierwszy link. W tym spisie jest skrypt. Dziala.
 

greedo123

User
Joined
Feb 23, 2010
Messages
24
Reaction score
1
Age
29
Odp: Potrzebuje skrypt na auto login

Kikimora mi nie dziala :( Dodam tylko ze potrzebuje ten skrypt na serwer dragon balla.
Moze cos zle robie? Wklejam ten skrypt w hotkeys wybieram klawisz end zaznaczam obok ten kwadrat i zaznaczam tez hotkeys enabled wtedy w grze naciskam end aby byl skrypt on.Jak wyloguje sie postac to nie chce sie zalogowac ;/ Jak manualnie sie zaloguje to elf tylko otworzy bp sam ;/
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Potrzebuje skrypt na auto login

Widocznie jest cos zmienione z logowaniem w tym cliencie wie normalna funkcja nie dziala... Nie wiem jaka moze dzialac wiec nie moge ci pomoc.
 
Status
Not open for further replies.
Top