What's new

-Windows XP Powolne dzia?anie

Status
Not open for further replies.

Nannance

Active User
Joined
Jun 5, 2010
Messages
109
Reaction score
18
Age
31
Witajcie, zacz?? mi zamula? troch? komputer stwierdzi?em ?e zrobi? formata ca?ego komputera jednak po formacie gdy min??o kilkana?cie dni komputer zacz?? jeszcze gorzej dzia?a? wy??czam YouTube w trakcie ogl?dania czegokolwiek to przez chwil? jeszcze leci gdy mam w??czone OpenFM i chce w??czy? Winampa wygl?da to tak jak na obrazku komputer dzia?a jeszcze gorzej ni? przed.
2uxvl1i.png
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Powolne dzia?anie

Witam! Na pocz?tek usu? wszystkie niepotrzebne programy typu radio gg itp.
P??niej zr?b defragmentacje dysk?w, nast?pnie je?li chcesz to usu? tak?e komunikator do rozm?w (GG) i zainstaluj Aqq. Z mojego do?wiadczenia wiem, ?e jest ?atwy w obs?udze i posiada tylko najpotrzebniejsze rzeczy do pracy.

Dalsze opinie pozostawiam innym u?ytkownikom... .

Pozdrawiam!
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Powolne dzia?anie

@up
Japierdole.

@topic
Usu? ca?kowicie wszystkie twoje sterowniki i zainstaluj najnowsze pod tw?j system. Przeczy?? kompa, ?eby wycisn?? z niego jak najwy?sz? jako??.

Wydaje mi si?, ?e to wina sterownik?w grafiki (ekranu) lub pami?ci RAM, ale mog? si? myli?. Reinstallacja program?w tu raczej nie pomo?e.
 

PSZz

New User
Joined
Mar 30, 2011
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Powolne dzia?anie

@up
Japierdole.
@topic
Usu? ca?kowicie wszystkie twoje sterowniki i zainstaluj najnowsze pod tw?j system. Przeczy?? kompa, ?eby wycisn?? z niego jak najwy?sz? jako??.
Wydaje mi si?, ?e to wina sterownik?w grafiki (ekranu) lub pami?ci RAM, ale mog? si? myli?. Reinstallacja program?w tu raczej nie pomo?e.
Zanim napiszesz "ja pierdole", to znajd? spacj? i pomy?l.

#topic
Masz wirusa, kt?ry ?re du?o zasob?w pami?ci i procesora.
Radio GG jest chujowe i niestabilne.
Rejestry, pliki tymczasowe i inne do czyszczenia - CCleaner - polecam program.
Reinstall program?w, je?eli one by?o ju? zainstalowane przed formatem!
Ponowny format, lecz nie wybieraj SZYBKIEGO formatowania, gdy? one tylko zamazuje klastry, a nie czy?ci ich.
Defragmentacja wszystkich partycji.

My?l?, ?e te rzeczy pomog?. ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top