What's new

Powr?t po latach jaka profesja

matti.94

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
53
Reaction score
1
Cze?? zamierzam wr?ci? do gry tym razem mam zamiar zagra? z dziewczyn? i teraz pytanie jest takie jaka profesja by?a by dla niej najlepsza, my?la?em o knighcie. Ona raczej nie b?dzie mia?a pacca no chyba ?e bardzo jej sie gra spodoba w przysz?ym czasie

Moim dylematem jaki tez mnie napotka? to kim ja mam zagra? gdy? mam dwie postacie na r??nych serwerach oby dwa non-pvp...

Na jednym mam sorca 90 lvl gra?em na nim do?? d?ugo na paccu, teraz mam zamiar pograc na facc z dziewczyn? ewentualnie w wolnym czasie kupie pacc i b?d? tam siedzia? solo.

Na drugim serwerze mam 79 pallka nim gra?em tylko na facc tak?e nie mam tu ?adnych dost?p?w porobionych, na paccu tylko skillowa?em offline t? postaci?

Powiedzcie mi co si? pozmienia?o czym teraz lepiej/?atwiej szczeg?lnie z dziewczyna

Oczywi?cie posta? Sorca o wiele lepiej jest rozwini?ta, ale na palku kasy nie brakuje
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

Siemasz.

Zmieni? si? system pvp dlatego...
Polecam grac na Morcie albo ten inny Retro pvp server.
S? tylko 2 wiec du?ego wyboru nie ma ale i tak nic nie b?dzie przypomina? starej dobrej tibijki.
A profesja to zale?y teraz w tibi gra si? ?atwo. Kasa praktycznie le?y na pod?odze. To nie to co kiedy? ze knightem si? ?atwo gra?o bo ciu?a? kas? nie wydawa? na suple.
Wystarczy ?e podbijesz do kogo? i ci da par? cc tak jak na ots. xD

No ale wiadomo jak si? kto? nastawia na gr? facc to tylko Knight.
Jest trudniej pa?? jak czaszki cie bijo.


//Edit
Aaaa jednak nie jest troch? wi?cej tych retro serv?w tak ?e mo?na co? sobie wybra? :)
ps: na Non-pefa?pe to gra?em jak bylem nobem xD
 
Last edited:

matti.94

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

Nie no serwera zmienia? raczej nie b?d? gdy? od pocz?tku nie u?miecha mi si? gra? a wiem ze jak dziewczyna by pad?a to zaraz by gre ola?a xd

mam tylko dylemat kim grac bo dwie profesje na roznych serwerach Guardi i Harmoni Sorcem zawsze gra by?a ciekawa i si? nie nudzi?a zreszt? palkiem te? za to sorc lepiej wychodzi na paccu bo na facc sam nie wiem gdzie mia?bym expic i czym a palkiem zawsze moge isc na sraty dobry poh albo na robson isle tam siedzia?em od 50 lvla
 

Tomekchleje

Advanced User
Joined
Jan 4, 2014
Messages
489
Reaction score
65
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

No wiadomo jak si? uczy grac to niech b?dzie to non-pvp.
Ona Knight a ty Druid, jak b?dziesz mia? pacc to sio'chem ja potraktujesz. ;)

//ps
Graj od nowa.
jak si? przy?o?ysz to w per? dni b?dziesz mia? 50 lvl
 
Last edited:

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

graj ekiem ona edekiem, jak zjebie sioha to anal albo zrywasz
 

matti.94

Active User
Joined
Nov 21, 2008
Messages
53
Reaction score
1
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

A takie dodatkowe pytanie
W zwi?zku z tym ?e palkiem nie gra?em wcale na paccu to czy nie odbije mi si? to na dalszej grze ? gdy? specialnie nie wbija?em tego 80 zeby taski zebra? jeszcze
 

Gangster9988

Senior User
Joined
Jun 1, 2008
Messages
1,108
Reaction score
42
Odp: Powr?t po latach jaka profesja

palkiem na pacu zarobisz dobrze, bez pacca tez
 
Top