What's new

Powr?t po latach. Prosz? o wskaz?wki efektywnej gry Magiem.

Status
Not open for further replies.

Shrekky

User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Witam.
Wracam do zabawy po kilku latach. Stworzy?em sobie maga, nie ukrywam, ?e mam do tej profesji sentyment - za moich czas?w najlepsza dost?pna (wide UE na 40 lvlu). No, ale sporo si? zmieni?o od tego czasu. Obserwowa?em ludzi na castach, czyta?em logi na wikia, wi?c zaczynam ogarnia?. Kilkana?cie dni temu postanowi?em wr?ci?, by pobiega? sorcem. Zakupi?em pacca, potraci?em troch? czasu na taskach (chyba najlepszy dodatek od czasu wprowadzenia hydr na 7.5) no i uda?o mi si? wbi? 55 lv. Aktualnie mam zamiar sko?czy? trzeciego taska na Ancient Scarabach, potem wzi?? chyba crystal spidery + golemy, a tak?e w wolnych chwilach szczury, b?d? bonebeasty.
Pytanie pierwsze: Kt?ry z nich jest przyjemniejszy dla maga? Wydaje mi si?, z tego co czyta?em, ?e bonebeasty najlepiej bi? na Ramoa albo hellheim, szczur?w widzia?em kilka podczas zwiedzania yalahar.
Drugie pytanie, Na co przeznaczy? 12 punkt?w u Adamsa? Na bossa ancient?w, czy mo?e czeka? na Old Widowa? Czuj?, ?e do 80 poziomu wpadnie kilka dodatkowych punkt?w.
Kwestia trzecia: Gdzie bawi? si? dalej? Zak?adaj?c, ?e zadania Adamsa mi si? znudz?, cho? planuj? zacz?? task na pirat?w i na necro ko?o 60-70 lvla. Czy wytrwam, tego nie wiem. Planuj? nie wastowa?, bo chcia?bym, by posta? si? sama utrzymywa?a.
Kwestia czwarta: Kt?re questy robi?? Nie zrobi?em jeszcze ?adnego, poza 6 misjami Frontiera i dost?pu na Yala. Planuj? zrobi? dost?p na dwie pierwsze Forbidden Islands. Wiadomo, benszi, fire axe i reszt? facc quest?w zrobi? na 80, bo akurat gram solo zwykle. Poi, inq, yala i chyba wratha (tak to si? chyba nazywa) zrobi?, gdy b?d? service. Co? jeszcze wa?nego?

Jak kto? ma jakie? rady, ch?tnie poczytam. Jakie? expowiska od 60 lvla, gdybym chcia? alternatywy? Smoki odpadaj?, zabocone. DLe na Zao z sd chyba dadz? rad?, ale to jeszcze nie teraz.

No i czary, kt?re kupi?? Kt?re s? wa?ne, a kt?re strat? hajsu?

Chcia?em jeszcze o co? spyta? chyba. Ekwipunek raczej do 150 to w sumie lajt, bo du?o do wyboru nie ma.
Gdyby kto? gra? na Harmonii, zapraszam na pw ;)
 

#SWAG

Dolej w?dy
Joined
Aug 3, 2009
Messages
1,041
Reaction score
75
Odp: Powr?t po latach. Prosz? o wskaz?wki efektywnej gry Magiem.

1. Dla maga najlepiej b?dzie crystal spidery z exori vis.
2. Narazie trzymaj je, p??niej jak b?dziesz potrzebowa? jakiego? itemu z jakiego? bossa, to b?dziesz m?g? si? spokojnie przej?? :p
Bo rozumiem, ?e chodzi Ci o boss punkty?
3. Mo?esz pobawi? si? na Gray Island ava style, nie chodz?c nie wiadomo gdzie, tylko spokojnie lata? po powierzchni i bi? te najs?absze tam potworki.
4. Zr?b sobie Orc Fortress Quest jeszcze opr?cz tych, kt?re wymieni?e?, kt?rego? z djin?w, oraz oczywi?cie wszystkie dost?powe.
 

Shrekky

User
Joined
Apr 19, 2008
Messages
13
Reaction score
1
Odp: Powr?t po latach. Prosz? o wskaz?wki efektywnej gry Magiem.

Tak, ale ze wzgl?du na to, ?e mo?na mie? r?wnocze?nie trzy taski u Adamsa, lepiej wzi?? bonebeasty czy szczury? Na wypadek, gdybym si? znudzi? lodem.
Boss pointsy, ofc. Jeszcze jedno w ich sprawie, ile mo?na mie? maksymalnie punkt?w w Paw&Fur do 79 lvla?
Jasne, Djiny i Rysiek obowi?zkowo, ich raczej do dost?p?wek liczy?em. Of/ BK, Deep Fibula to te facc questy.
Ostatnio zrobi?em wypad na kulty w yala. Rzucaj?c runami jest ca?kiem fajnie - exp i loot niez?y.
W jakie fajne miejsca mog? jeszcze zajrze??
I ostatnie pytanie, kiedy mog? spotka? si? z mocniejszymi potworami? Chodzi mi o wyrmy, behemoty, hydry. Czym je atakowa?, kt?rymi strike'ami? Oczywi?cie walle na tych drugich koniecznie.
 
Status
Not open for further replies.
Top