What's new

Powr?t

Status
Not open for further replies.

ChmieluAG

Advanced User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
170
Reaction score
8
Witam, zamierzam znowu zaczac grac po roku, co by?cie wybrali? 64 lvl ms z 55 mlvl czy 84 rp z 91 dista i 18 mlvl. Na waste mam do?? siana oko?o 4kk i do tego oba chary maj? full eq.
 

Syath

User
Joined
Jun 9, 2013
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Powr?t

Zdecydowanie Pall, pallkiem praktycznie nie masz waste gdy si? dobrze zaczniesz ustawia?, w trakcie gdy rzucasz spirami lub strzelasz z bolt?w.
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Powr?t

Do gry solo zdecydowanie RP. Nie musisz si? martwi? o nic, bo ewentualne potwory mo?esz sobie blokowa? samemu, questy mo?esz robi? samemu, no i ryzyko gleby du?o, du?o mniejsze. Wystarczy zno?ne eq, skille ju? masz konkretne, do tego runki i mo?esz nie wychodzi? z respa. Sorcem niby samemu mo?na expi?, ale ryzyko wi?ksze, poza tym, nie wsz?dzie te? samemu po?migasz, mimo tego, ?e teraz wi?kszo?? resp?w wyczy?cisz stoj?c na mana shieldzie i spamuj?c runami jak pierdolni?ty (ale to dopiero wy?sze poziomy). Jednak z tak? kas?, je?li nie musisz si? martwi? o waste, to bra?bym po prostu msa i ?adowa? lvl w trybie ekspresowym, p??niej lizardy i jazda ;)
 

Luffkay

Senior User
Joined
Dec 15, 2012
Messages
523
Reaction score
31
Odp: Powr?t

Ja te? zdecydowanie postawi?bym na RP'ka. Jak ju? kolega wy?ej napisa?, ma du?o ?atwiej ni? MS, ale du?o s?abiej wali od MS'a, wi?c ka?da strona ma plusy jak i minusy, wi?c przemy?l to na spokojnie.
 

Detalion

Active User
Joined
Mar 23, 2012
Messages
124
Reaction score
0
Odp: Powr?t

Ja bym to raczej nie okre?la? ?e rp wali mniej od ms. Rp po pierwsze nie mo?e bi? hurtowo potwork?w jak inne profeje tylko musi powoli bi? pojedy?czo potworki. A hit?w nie ma s?abych tylko ma nieregularne i zale?y czy walnie te np. 600 czy te? 200.
Ja gra?em ms ale tera zaczynam te? rp bo ms cz?sto waste i pada wi?cej wi?c kasa na blessy idzie ;/
 

ChmieluAG

Advanced User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
170
Reaction score
8
Odp: Powr?t

Zaczynam gra? rp, czasem bede sobie expi? tego msa pod pvp. Mam jeszcze ek 73 lvl skile 85/84 jak teraz wyglada gra ek?
 

Speeder

Ehuheuheuu
Joined
Mar 29, 2008
Messages
1,021
Reaction score
287
Age
32
Odp: Powr?t

Ja bym to raczej nie okre?la? ?e rp wali mniej od ms. Rp po pierwsze nie mo?e bi? hurtowo potwork?w jak inne profeje tylko musi powoli bi? pojedy?czo potworki. A hit?w nie ma s?abych tylko ma nieregularne i zale?y czy walnie te np. 600 czy te? 200.
Ja gra?em ms ale tera zaczynam te? rp bo ms cz?sto waste i pada wi?cej wi?c kasa na blessy idzie ;/
Ale mas san wcale nie ma takiego s?abego dmg. Expi?em rpkiem czy na deep formorgar, czy te? na parnych polach i nie by?o tragedii, kiedy zlurowa?o si? kilka mob?w i katowa?em je czarami obszarowymi + as.
 

Vanzil1

Active User
Joined
Jun 1, 2013
Messages
88
Reaction score
6
Odp: Powr?t

RP teraz z nowymi boltami kuszami, arrowami, ?ukami profesj? naprawd? bardo dobr?, zw?aszcza z takim distem, zarobek na potworach b?dzie gwarantowany. Jak ju? koledzy wspomnieli te? ?atwo pada? nie b?dziesz na combo od 2 dl'i, jak to potrafi 100s/d no to powodzenia ;]
 

Detalion

Active User
Joined
Mar 23, 2012
Messages
124
Reaction score
0
Odp: Powr?t

Ek te? nie jest z?y jak dla mnie ka?da profa dobra, EK ma spore hity z czar?w do team?w dobry i do solo gry nawet nawet chocia? profituje ;o A taki ms to cz?sto waste. RP jest dobry do gry solo bo nim ubijesz kazdego potworka i proficik jest a magiczne profesje s? drogie ;p Ja np. Gram Ms'em i mi sporo kasy leci ;D Wastuje na forest dragach
 
Status
Not open for further replies.
Top