What's new

Powstanie Warszawskie-Pamietajmy

Status
Not open for further replies.

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
2nu38k6.jpg

No c??...min??o ju? 65 lat odk?d Komorowski da? sygna? do rozpocz?cia walki z okupantem.Walki mia?y trwa? zaledwie kilka dni,a przeci?gn??y si? do ko?ca pa?dziernika,niestety po naszej stolicy zosta?y tylko gruzy.
Powstanie jest powodem polak?w do dumy.
A czy Wy uwa?acie,?e Powstanie by?o dobrym pomys?em,mia?o sens ?
Sam nie wiem,ale tak czy siak by? to wielki czyn.

#down
ja jebie,pomyli?em tematy ;<
Prosi?bym o przeniesienie tematu do Hyde Parku.
 

Levar

Active User
Joined
Jan 2, 2009
Messages
61
Reaction score
11
Odp: Powstanie Warszawskie-Pamietajmy

Powstanie jest powodem polak?w do dumy.
A czy Wy uwa?acie,?e Powstanie by?o dobrym pomys?em,mia?o sens ?

Jedni m?wi?, ?e to dobry pomys?. Inni, ?e przyni?s? wi?cej szkody, ni? po?ytku. Nie mam poj?cia, wiem natomiast, ?e niezale?nie od motywu i efektu ko?cowego powinni?my pami?ta? odwag? i waleczno?? tych, kt?rzy po?wi?cali si? dla ojczyzny. Tamte czasy sprzyja?y bohaterskim czynom ;] Ja sam jestem zdania, ?e powstanie by?o potrzebne. Cho?by po to, by obudzi? nadziej? i ducha walki w?r?d ludno?ci cywilnej.

A tak wog?le co ten temat robi w dziale "muzyka"?
 
Last edited:

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Powstanie Warszawskie-Pamietajmy

Ciesze si?, ?e kto? za?o?y? taki temat. Powstanie by?o dobrym pomys?em, poniewa? gdyby Rosjanie, kt?rzy armi? zatrzymali si? przed Warszaw?, za Wis?? i obserwowali nam pomogli, losy powstania by?yby przes?dzone. Tak samo alianci , jak zrzucali zaopatrzenie, niekiedy przejmowali je Niemcy. Jak najbarzdiej oddaje im ho?d i pami?tam. Ciesz? si?, ?e doda?e? ten temat, dobrze, ?e s? jeszcze ludziie, kt?rych obchodzi historia

[*]
 

Artin

Advanced User
Joined
Dec 20, 2008
Messages
310
Reaction score
44
Odp: Powstanie Warszawskie-Pamietajmy

Gdy stoimy tak dzi? przy brzozowych krzy?ach,a godzina "W" cho? odleg?a sie zbli?a,to nasze serca zn?w ogarnia duma,?e dzieki Wam ten kraj nie umar?,
?e cho? nieraz Wy cierplili?cie katusze ja teraz tu walczyc ju? nie musz?.
Musia?em ;d

 
Status
Not open for further replies.
Top