What's new

Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Status
Not open for further replies.

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Pozna? Game Arena (PGA) to festiwal , i , odbywaj?cy si? na w od 2005 roku.
Struktura Pozna? Game Arena podzielona jest na trzy cz??ci:
  • Digital Arena
  • Fantasy Arena
  • Extreme Arena
Digital: gry i akcesoria komputerowe • nowoczesne produkty multimedialne i cyfrowe • profesjonalne turnieje
Fantasy: gry karciane • figurowe • klubowe • planszowe • szachy • bryd? • turnieje
Extreme: Paintball • Skate • Paralotniarstwo • Nurkowanie • Quady • Capoeira • Sztuki Walk • Kajakarstwo • Kitesurfing • Wspinaczka • Strzelectwo • Moda i muzyka m?odzie?owa • Pozosta?e atrakcje
Pisz? teraz, ?eby?cie ju? mogli sobie zaplanowa? czas na wyjazd. 22-23 listopada to sobota-niedziela, wi?c nikt raczej nie b?dzie m?g? poda? wym?wki typu: nie mog?, bo zaj?ty jestem. :p Zreszt? - kto b?dzie, to b?dzie. No w?a?nie, kto w tym roku wybiera si? na Pozna? Game Arena? Ha, by? mo?e b?dziecie mieli mo?liwo?? spotkania si? z samym Alastorem... :)
 

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

yhym, Lapzing Game~ by? w Niemczech, wi?c to by?o na moj? niekorzy??, Pozna? Game Arena (PGA) odbywa si? w Polsce, lecz w tkz Poznaniu. Ja mieszkam w Ko?obrzegu wi?c jakby nie patrze? to troch? km jest. Najbardziej z tego co na g?rze napisane, chcia?bym si? znale?? w dziale Digital. Przepadam za tym rodzajem rozrywki.

PS: Ew jak co? b?dzie w Ko?obrzegu, to b?dzie okazja spotkania si? z samym Kurtisem... :)
 

Drexav

Zas?u?ony
Joined
Apr 2, 2008
Messages
429
Reaction score
170
Age
32
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Fajna sprawa tylko, ?e jak ja z kumplem (ja mam 16 kumpel 17 lat) by?my pojechali poci?giem - nie by?o by problem?w ze znalezieniem noclegu czy co?? bez dowodu osobistego w wi?kszo?ci "hoteli" nie chc? przyjmowa? nawet na jedn? noc a nocowanie na dworcu (w razie jak by?my pojechali) te? za bardzo mi si? nie u?miecha. Wie kto? mo?e jak jest w tej kwestii? Tysi?ce ludzi - problem z noclegiem.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Ciekawe, ciekawe ;] Alastor ile kosztuje wjazd na PGA?? Bo najpierw trzeba pomy?le? o kosztach a p??niej dopiero czy si? pojedzie czy nie. :p I jeszcze doliczy? do tego nocleg, co? do szamy na dwa dni to mo?e z deka wyj?? wiem bo nie raz by?y takie wyjazdy...
Pozdro Miki2020
 

Dawid453

Active User
Joined
Aug 1, 2008
Messages
54
Reaction score
0
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

ja to za jakie? 3 lata bym m?g? :( kurde gdybym mia? te 16 :p a mam 13 :( ale na euro 2012 pojade na bank :D Ale ?al nie mog?em sie urodzi? 3 lata wcze?niej :p
 

afgan1939

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
279
Reaction score
22
Age
84
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

szkoda ze termin listopadowy :(

mog?o by by? w pa?dzierniku to bym ch?tnie sie pojawi?

no i pozna? bym wreszcie Alastora :D
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Rozmawia?em o tym ju? z Alastorem i najprawdopodobniej jad?, na dwa dni ofc, poci?giem z Gda?ska G??wnego do Poznania G??wnego (?). Jestem za noclegiem, a w hotelu mo?na troszk? wypi?, no wiecie, za zdrowie forum i Alastora ; D
 

Jack

Senior User
Joined
Apr 28, 2008
Messages
931
Reaction score
59
Age
30
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Ch?tnie ja te? bym pojecha?, ale ja mieszkam w Szczecinie, a podaj?e do Poznania jest 3 godziny drogi, w?a?nie nocleg, na ca?y dzie? bym tam nie pojecha?, ?e przyjecha?em i ju? wr?ci?em, a tak to z ch?ci? bym si? wybra?, ale za 2 lata, rok mo?e. Mam 15 lat, ale tam z rodzicami bym si? dogada? :)
 
Last edited:

Relth

User
Joined
Apr 12, 2008
Messages
42
Reaction score
1
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

W?a?nie ile kosztuje wej?cie?
Ja bym si? ch?tnie przeszed? na szcz??cie mieszkam w Poznaniu xD.
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Wszystko znajdziecie na oficjalnej stronie PGA:







Te newsy dotycz? zesz?orocznych targ?w, ale za pewno nied?ugo pojawi? si? informacje odno?nie Pozna? Game Arena 2008.
 

Guru'nia

Active User
Joined
Apr 27, 2008
Messages
56
Reaction score
0
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Na to w?asnie czekalem, bede tam!
 

Zia

Advanced User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
349
Reaction score
56
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Ju? jad?! Znaczy si? mam za?atwione, ale nie mo?e mi grozi? ?adna dw?jka ; D


Poznam za?o?yciela najlepszego forum o Tibii ; D

@down
a ja maniany nie takie odwalalem i teraz wole byc milym i grzecznym dzieckiem ; D
 
Last edited:
I

Ivellios

Guest
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

By?em w 2007 roku i bede w 2008 ^^ Pozan?em tam koleg?w z klanu kiedy gra?em jeszcze w lineage 2( bo sie um?wili?my ^^) i niezapomniane momenty :)
Bardzo polecam :)

#up
gro?i? dw?jka? Ch?opie ja rok temu to sie z kolesiami z klasy w technikum zabra?em i kupi?em bileciki nie zwrcaj?c uwagi na rodzic?w ^.- tak to si? robi :p
 

Skalar

Advanced User
Joined
Aug 23, 2008
Messages
263
Reaction score
49
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Ja ju? mam tam wyjazd za?atwiony :p Noclegi te? ju? za?atwione teraz tylko trzeba czeka? na to Otwarcie xD


Mo?e i spotkam samego Alastora kto wie xD
 

Peskus

User
Joined
Sep 6, 2008
Messages
21
Reaction score
3
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Dobrze,?e Alastorze przypomnia?e? mi o tym.
Z pewno?ci? pojad? w listopadzie do Poznania,cho? jest to par? kilometr?w
ale pojad? na Ekstreme Arena.Wykupi? jakiego? Quada,Snowboarda lub co?
w tym stylu...
 
I

Ivellios

Guest
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

#up
dobrze wiedzie? xD
#topic
Chyba ju? bilet?w za darmo powrotnych nie bedzie :/ A szkoda :/ Czyta?em dzi? na necie, ?e z PKP si? nie dogadali ^^
#edit
Jasne! :D Oto link
Lista Hoteli dost?pnych w Poznaniu:)
 

TRO MEDIA SA

Właściciel
Joined
Mar 28, 2008
Messages
437
Reaction score
33
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Zr?d?o:
Organizatorzy zbli?aj?cej si? wielkimi krokami imprezy Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada) przedstawili interesuj?ce informacje na temat serca pozna?skich targ?w rozrywki - g??wnej multimedialnej sceny, na kt?rej przyjdzie na ogl?da? wszystkie najwa?niejsze wydarzania ca?ego przedsi?wzi?cia.
G??boka na 6 metr?w, szeroka na 14! To na niej b?d? rozgrywane mecze fina?owe, przedstawiane najnowsze gry, sprz?t, ta?ce, bitwy fristajlu! D?wi?k, lasery, ?wiat?a - oprawa audiowizualna, kt?rej do tej pory nie by?o jeszcze w naszym kraju! Co wa?ne… wielki telebim o powierzchni a? 104 metr?w kwadratowych (20,8m szeroko?ci, 5m wysoko?ci) b?dzie w stanie relacjonowa? a? pi?? niezale?nych obraz?w!
73853_eswc.jpg
Nieca?y tydzie? do rozpocz?cia targ?w.

Kto si? na 100% wybiera? :)
 

Aen

Przewodnicz?cy
Joined
Apr 2, 2008
Messages
215
Reaction score
28
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Alastorze, dam rad? sobie za?atwi? jaki? nocleg w hotelu dla 2-3 os?b bez 18-tki?
W jakim? mniej ekstra hotelu/motelu/domu za nisk? cen??


To jest ciekawe


tylko pewnie nie ma miejsc wolnych b?d? musia? zadzwoni?.
 
Last edited:

Dacomos

Retarded Alpaka
Joined
Nov 17, 2008
Messages
191
Reaction score
67
Age
34
Odp: Pozna? Game Arena 2008 (22-23 listopada)

Ew. mo?na wykupi? pokoje w jednym hotelu. Ja i Alastor mamy po 18 lat, wi?c mogliby?my was porejestrowa? na swoje dowody (je?eli tak w og?le mo?na). Tylko ?adnego picia wtedy bo my b?dziemy za szkody p?aci?! ;=]
A w razie konieczno?ci mo?na si? gdzie? na klatce schodowej przespa? (grupowo ;p. Ju? si? zda?a?y takie sytuacje). Mo?na te? si? poszw?da? po mie?cie, byle blokowisk unika?, bo moja paczka z kastetami jeszcze nie przysz?? ;]
 
Status
Not open for further replies.
Top