What's new

Pozna? Game Arena 2012

Status
Not open for further replies.

Kurtis1

Advanced User
Joined
Apr 4, 2008
Messages
319
Reaction score
128


Organizuje wyjazd do poznania na 2 dni ( jeden nocleg ) na mi?dzynarodowe targi multimedialne Pozna? Game Arena, kt?re odb?d? si? w dniach 26-28 pa?dziernik 2012. Koszt przyjemno?ci to oko?o 200 z?. ( bilety w dwie strony, nocleg, jedzenie, oraz we w?asnym zakresie u?ywki ).

Przewidywana cena biletu: W dwie strony oko?o 70 z? ( z ko?obrzegu i okolic )
Przewidywana cena noclegu ( op?ata jednorazowa ): 45z?
Przewidywana cena wej?ci?wki: 30 z?
Istnieje jeszcze mo?liwo?? wykupienia akredytacji na dzie? tylko dla medi?w, koszt 100 z?. Je?eli kto? by?by zainteresowany to prosz? o kontakt.
Na ?arcie pewnie zatrzymamy si? w jakim? fastfoodzie, bo na restauracje nikogo nie sta?, a kupowanie bu?ek i kabanos?w mija si? z celem.

Mog? zabra? ka?dego.
Nie wa?ne, czy masz 15 lat czy 30.
Nie wa?ne, czy jeste? bia?y czy czarny.
Nie wa?ne, czy palisz, czy nie.
Nie wa?ne, czy pijesz, cze nie.
Nie wa?ne, czy jeste? homo, czy nie... No w zasadzie wa?ne. Homo maj? kategoryczny zakaz wst?pu.

Ca?o?? tak jak m?wi?em powinna wynie? oko?o 200 z?


FAQ

1. Mam 15 lat, mog? jecha??
Odp: Mo?esz. Je?eli rodzice pozwol?, to tak. Mog? zapewni? opiek?.

2. Pijecie?
Odp: Pijemy

3. Palicie?
Odp: Kto? na pewno pali.

4. Gdzie ?pimy?
Odp: ( Planowany pok?j do wynaj?cia to mi?ta )

5. Ile kosztuje nocleg?
Odp: 45 z?/doba.

6. Kiedy wyje?d?amy?
Odp: W nocy 27.10.2012 oko?o 3:00, ?eby na 9:00 ustawi? si? w kolejce po wej?ci?wki.

7. Kiedy wracamy?
Odp: Wieczorem 28.10.2012, zjemy co? na spokojnie i zapakujemy si? w poci?g.

8. Jakie tam w og?le b?d? atrakcje?
Odp: Jak si? og?aszaj?, s? to najwi?ksze targi multimedialne w Polsce. Nie mo?e zabrakn?? nowinek z dziedziny technologi, ciekawych warsztat?w, a tak?e prezentacje i testy najnowszych gier, akcesori?w komputerowych oraz konsolowych. Mi?o wspominam te? scene retro, gdzie za darmo mo?na by?o pogra? na legendarnych automatach :). Na pewno odb?d? si? turnieje Cs'a, turnieje Bfa, CODA, etc. Do tego organizowana jest masa konkurs?w i og?lnie jest zajebi?cie. Aby dowiedzie? si? wi?cej na temat atrakcji na PGA zapraszam do odwiedzenia ich strony:

9. Musz? gdzie? wp?aca? pieni?dze?
Odp: Nie. Ty ca?y czas trzymasz swoje pieni?dze, mi tylko dajesz 45 z? za nocleg, abym op?aci? ci noc w przyjemnej temperaturze. Ca?? kas? rz?dzisz sam.

KONTAKT!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

GADU-GADU: 302903
Mail: kurtis377@o2.pl
telefon: 666 388 671

Ostatnio sp?dzam ma?o czasu przy kompie, wi?c preferuje raczej kontakt telefoniczny.

Czekam na ch?tnych :D!

I pami?tajcie - samowolka. ?adnych spin, ca?kowity luz i elastyczno??.
 

mrozek8

Advanced User
Joined
Mar 3, 2011
Messages
263
Reaction score
9
Odp: Pozna? Game Arena 2012

Rozumiem, ?e z Ko?obrzegu ?migacie ?
Przy okazji zapytam, by?e? ju? na PGA w tamtym roku ?
Jak by?o ?
Jedzie mo?e kto? z okolic Wroc?awia ?
 

Kernaut

Advanced User
Joined
Aug 17, 2011
Messages
179
Reaction score
4
Odp: Pozna? Game Arena 2012

Witam!

Mam takie pytanko, czy osoby kt?re s? z Poznania (w tym przypadku ja) mog? si? do??czy? i wsp?lnie co? wypi?? :)

@up
W tamtym roku nie by?o PGA w Poznaniu tylko w Warszawie, wi?c nie odpowiem Ci jak by?o ;D
@Edit Ale by?em na wszystkich poprzednich, kt?re odbywa?y si? w Poznaniu i przyznam, ?e za ka?dym razem jest co? nowego, r?wnie zajebistego! Naprawd? polecam!!
 
Last edited:

mrozek8

Advanced User
Joined
Mar 3, 2011
Messages
263
Reaction score
9
Odp: Pozna? Game Arena 2012

@up
Dlatego zapyta?em, bo ja chcia?bym z okolic Wroc?awia na PGA dojecha? :D
 
Status
Not open for further replies.
Top