What's new

Pr0 items

Status
Not open for further replies.

Sir_Rafallek

Advanced User
Joined
May 30, 2008
Messages
352
Reaction score
45
Nudzi?o mi si?, wi?c zacz??em si? bawi? w PixelArcie, i wysz?o mi takie dziwne cu?:
To mia?o przypomina? helmet ale raczej nie przypomina ;s
helmetnoob.png

To tak samo, tyle, ?e mia?o by? amuletem.
nopamulet.png

To mi chyba najlepiej wysz?o ;]
swordnoob.png



Prosz? o ocen? tego czego? ;]]
 

seneri

Advanced User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
350
Reaction score
53
Age
28
Odp: Pr0 items

Popatrz, do Painta jest taki fajny kod: wciskasz Alt i F4 i wyskakuje ci konsola, gdzie wpisujesz "CHANGE PAINT TO PHOTOSHOP" dajesz entera i teraz Paint jest Fotoszopem

Podsumowuj?c: zamknij Painta _/
 

Emek

Zbanowany
Joined
Aug 14, 2008
Messages
793
Reaction score
67
Age
31
Odp: Pr0 items

#seneri

Nie udzielaj si? skoro masz pisa? takie bzdury...

#Topic

No nie ma czego ukrywa?, nie idzie Ci to najlepiej, powiem wi?cej - bardzo s?abo, ale to w ko?cu tylko zabawa z nud?w ;)

Nie masz tzw. 'oka artystycznego', ale wszystko idzie nadrobi? :eek:

Ocenia? zbytnio nie ma czego, ale je?li na 1 piksela po?wi?ci? by? wi?cej ni? ~45 min to z pewno?ci? wysz?o by co? estetycznego :d
 

shan111

Advanced User
Joined
Oct 4, 2008
Messages
165
Reaction score
25
Odp: Pr0 items

S?abo, a nawet bardzo s?abo. Tak jak powiedzia? Emek, im wi?cej czasu sp?dzisz nad pixelkiem, tym lepszy efekt otrzymasz. Musisz robi? to tak, by w jakim? stopniu wygl?da?o to, uwaga - prawie realistycznie, no nie, pff. Por?wnaj sobie sw?j mieczyk z innym mieczykiem ze strony tibia.pl. Zauwa?ysz, ?e na Twojej pracy brak jakichkolwiek cieni. Tak wi?c, stosuj cienie!
 

GM Rudy

Advanced User
Joined
Mar 24, 2009
Messages
485
Reaction score
14
Odp: Pr0 items

Przecie? to jest jedno wielkie g?wno, ?e si? tak wyra??. Brak jakich koolwiek cieni...
@seneri
We? b?d? ju? cicho alt F4 wy??cza painta nuubku..
 

Oscar De Silver

Active User
Joined
May 17, 2009
Messages
84
Reaction score
11
Odp: Pr0 items

Co to wog?le jest hmm? widac jak bardzo ci sie nudzi w domu poporstu katorga dla ludzi z forum musisz duzo dopracowac a nawet wszystko wiesz? slobo bardzo slabo :down:
 
Status
Not open for further replies.
Top