What's new

[Prace by Kreogx]

Status
Not open for further replies.

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Dopiero poznaje Ps4, i nie rozkminiam wszystkich jego filtrow itd, wiec postanowi?em tworzy? w?asne rysunki na Ps4;)

Kilka z moim prac.


LICH -- Warcraft III

Czacha

Nightmare



Oraz najlepsza moja praca dotychczas.



Pozdrawiam Kregox :)
 
K

Krecioo

Guest
Odp: [Prace by Kreogx]

Zaczn? od pytania i pro?by =) Jaki masz tablet? I podasz mi ustawienia p?dzla do kolorowania, szkicowania i cieniowania, bo za choler? nie mog? ich rozkmini?. Z g?ry dzi?ki...

1. Lich jest bardzo ?adny, lecz jak na moje oko w paru miejscach kuleje cieniowanie. Kolor s? ?adne, ale to jest Lich wi?c ja bym da? co? ciemniejszego. I na koniec t?o... a raczej jego brak.

2. Nie wa?ne z kt?rej strony bym patrzy? nie podoba mi kontur tej czaszki. Reszta ujdzie w t?umie, ale takie co? jest mo?liwe do narysowania za pomoc? za pomoc? Pen Toola. Btw Kregot...? =)

3. Moja ulubiona forma, czyli B&W bez szczegu??w... Czemu ulubiona? Bo takie co? nadal mi najlepiej wychodzi (jak na razie). Rysunek mi si? podoba, ale w cieniu reszty prac wychodzi do?? s?abo.

4. Niestety mi si? nie wy?wietla...
 

Eldiane

Advanced User
Joined
Aug 28, 2008
Messages
490
Reaction score
45
Odp: [Prace by Kreogx]

Ja jade na pentagramie ;p a tablet mam od miesi?ca ;p Nightmare to pierwsza praca i by?a robiona myszka ;ppp a Kwiatki ostania ;p, przewaznie bawie sie na kartce o?owkiem i tam cienie wychodza dobrze ;p.
Kilka prac o?owkiem w moim "autobusowym zeszycie" xD

~~

~~
i jedna cienkopisem; p


A ja pracuje tak:

Robie szkic zawsze na 50-60 % wype?nienia bo lepiej to wychodzi a potem to zabawa kolorami to jak juz komu wygodniej nightmare byl robiony metada rozmazywania ;p, tzn. zrobilem MEGA czarna plame na srodku i zacza?em sie nia bawic ;p i takie cos wyszlo. A Lich to juz kreseczka po kreseczce ;dddd i duzo rozjasniania.

Pozdrawiam KREGOX a nie kregot xD! A i czaszka by?a robiona na szybko przez 1h jak goscie byli u mnie na chacie xD
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top