What's new

Prace by Oskar

Status
Not open for further replies.

Dawidst

Advanced User
Joined
Aug 24, 2008
Messages
177
Reaction score
5
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

Hmmm jak ja dobrze pami?tam to ta maszynka jest mojego pomys?u lecz troch? przerobiona ... dawno nie wchodzi?em tu {dzia?] i widz? ?e niekt?re przeczy nie posz?y w las ....
co do fortecy ... za du?o element?w niekt?rzy mapperzy ci?gle nie mog? zrozumie? ?e czasami nie warto dodawa? " syfu" ... 8/10
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

beztytuuvb.jpg

Praca na 5 minut. Robi? du?y projekt, jak sko?cz? to dam.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

Praca na konkurs mapperski <niedoko?czona>
screenshot2009091223652.png

screenshot2009091223174.png
 

Kate Sayuki

Seik&#333; sore...
Joined
Jan 31, 2009
Messages
665
Reaction score
157
Age
30
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

Chcesz ostr? krytyk?? Ou je, to mi si? podoba 8D
Tak wi?c, pos?uchaj mnie uwa?nie, gdy? oceni? po kolei, bo troch? si? prac nazbiera?o.
Po pierwsze, opuszczona ?wi?tynia:
Jest o wiele lepsza, od tamtej twierdzy. Otoczenie jest r?wnomiernie roz?o?one, nie ma niczego w nadmiarze. Pod?oga i dach s? na swoim miejscu, nie ma przesadnie du?o kwiatk?w :)p) i nie jest tak kwadratowo, jak niekt?rzy robi?. Ocena 10/10
Po drugie, kanion:
Z t? prac? da?e? dupy, za przeproszeniem. Za du?y ro?lin i og?lnie tak jako? w?sko. Mostek jest ?adny i g?ry s? dobrze pouk?adane, ale TEGO WSZYSTKIEGO JEST ZA DU?O! Ocena 4/10
Je?li chodzi o twierdz?, to ju? si? wypowiada?am.
Po czwarte, praca na 5 minut:
Troch? to s?abe, wodospad jest paskudnie u?o?ony, gorzej ju? chyba by? nie mog?o. Otoczenie jest OK, chyba zaczynasz ?apa?. Ocena ko?cowa za t? prac? 5/10 za ten paskudny wodospad ;<
Po pi?te, praca na konkurs mapperski:
Noo, tu jest ?adnie, jednak troch? mi si? wydaje, ?e nadal jest leciutka przesada z ilo?ci? tych drzew. Ale praca jest ?liczna i wida?, ?e nabierasz wprawy. Nie widz? b??d?w, no, mo?e jeden. Ten balkon, chyba pod?oga ci si? popsu?a. Ale za prac? daj? 10/10 bo jest naprawd? dobra.
Pozdro =)
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

Po pierwsze, opuszczona ?wi?tynia:
Jest o wiele lepsza, od tamtej twierdzy. Otoczenie jest r?wnomiernie roz?o?one, nie ma niczego w nadmiarze. Pod?oga i dach s? na swoim miejscu, nie ma przesadnie du?o kwiatk?w :)p) i nie jest tak kwadratowo, jak niekt?rzy robi?. Ocena 10/10
Staram si? jak mog? by wygl?da?o to w miar? "prawdziwie".
Po drugie, kanion:
Z t? prac? da?e? dupy, za przeproszeniem. Za du?y ro?lin i og?lnie tak jako? w?sko. Mostek jest ?adny i g?ry s? dobrze pouk?adane, ale TEGO WSZYSTKIEGO JEST ZA DU?O! Ocena 4/10
Kanion jest tylko do ozdoby, przyznaj?, i? du?o jest tych drzew, ale lepiej ?eby by?o za du?o ni? za ma?o.
Po czwarte, praca na 5 minut:
Troch? to s?abe, wodospad jest paskudnie u?o?ony, gorzej ju? chyba by? nie mog?o. Otoczenie jest OK, chyba zaczynasz ?apa?. Ocena ko?cowa za t? prac? 5/10 za ten paskudny wodospad ;<
Mi si? to te? nie podoba ^^ Taka rozgrzewka przed turniejem ^^ Trzeba si? przecie? czasami rozerwa? ^^
Po pi?te, praca na konkurs mapperski:
Noo, tu jest ?adnie, jednak troch? mi si? wydaje, ?e nadal jest leciutka przesada z ilo?ci? tych drzew. Ale praca jest ?liczna i wida?, ?e nabierasz wprawy. Nie widz? b??d?w, no, mo?e jeden. Ten balkon, chyba pod?oga ci si? popsu?a. Ale za prac? daj? 10/10 bo jest naprawd? dobra.
Pozdro =)
Balkon mia? tak wygl?da?. Podniszczona pod?oga w starej chatce w lesie. Co do przesadnej ilo?ci drzew, dlatego napisa?em, ?e praca niedoko?czona :)

:thx: za szczer? krytyk?. Dzi?kowa?.
 
S

Seylit

Guest
Odp: Osk's Gallery

Odp: Osk's Gallery

Praca na konkurs mapperski <niedoko?czona>
No niestety, musz? Ci? rozczarowa?. Z?ama?e? regulamin konkursu mapperskiego wystawiaj?c swoj? prac? tutaj - o ile si? nie myl? powiniene? zosta? zdyskwalifikowany.

Co do prac, s? ca?kiem zno?ne, ale natura jest zbyt... nienaturalna. Staraj si? robi? j? bardziej chaotycznie (chodzi mi mi?dzy innymi o wybrze?e - nie powinno by? proste/kwadratowe).

Regards
Seylit
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Refresh.
Zapraszam do komentowania, za nied?ugo wstawi? nowe prace.
 
Joined
May 23, 2008
Messages
39
Reaction score
8
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

no walisz du?o natury co daje + do wygl?du i masz fajne pomys?y na budynki..

Jednak wielki minus jeste? wielkim leniem i prawie wszystkie groundy sa auto borderem znalazlem tylko z 2-5 robione "r?cznie"
 

Laughiiz

Advanced User
Joined
Nov 28, 2009
Messages
154
Reaction score
19
Age
27
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Przepi?kne cz?owieku, jak na pierwsz? prace to cudo, ale wzorowa?e? si? na moim koledze, kt?ry zrobi? praktycznie identyczn? mapk? na OTsoft (kt?ry ?mierdzi :p).

Aha ocenka 7/10
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

S? to prace z ubieg?ego roku, wtedy nie u?ywa?em palety RAW, jedn?k teraz to si? zmieni?o. Nied?ugo wstawie moje prac? wzorowane na innych z tego forum (robi? tak, gdy? mia?em rok przerwy i chce zapozna? si? z palet? poprzez kopiowanie prac innych).
Wszystkie moje poprzednie prace by?y stworzone przeze mnie i wyp?yn??y z mojej wyobra?ni.

Pozdrawiam
Oskar
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Od?wie?am i dodaj? now? prac?:
dwarf1.jpg

dwarf11.jpg

dwarf12.jpg

dwarf13.jpg

dwarf14.jpg
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Od?wie?am <znaczki>
 
Joined
Dec 9, 2009
Messages
45
Reaction score
3
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Wzystkie prace sa mile dla oka, masz duzo pomyslow.Mapki ladnie wydetalowane, widac ze jestes dobrym mapperem.Moja ocena to 9/10 gdyz zawsze moze byc lepiej.
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Si? mi zachcia?o od?wie?y? <znaczki>
 

Kingdomage

User
Joined
Jun 25, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Prace ?adnie i estetycznie wykonane ;) Jednak czego? mi tutaj brakuje. Tego niezwyk?ego klimatu ;D Ale ?adnie 8/10
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Moj? d?ug? nieobecno?? usprawiedliwiam wykonywaniem du?ego projektu.
Zaprezentuj? wam tylko zewn?trzny zarys pa?acu oraz jego okolice, wn?trze, podziemia i tereny wok?? mur?w zostawiam na p??niej.
Zapraszam do oceniania:
des2.png

des3.png

des4.png

desu.png

des1.png

des5.png

des6.png

des7.png


Podkre?lam i? mury nie s? sko?czone oraz sam pa?ac wymaga jeszcze kilku poprawek.
 
Last edited:

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Czas od?wie?y? temat.

#down
Ale ja nie u?ywam autobordera o_O Sk?d Ci przysz?a ta my?l, ?e jest inaczej?
 
Last edited:

Krzysieq

Banned
Joined
May 2, 2009
Messages
1,394
Reaction score
250
Age
28
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Przedewszystkim wy??cz auto border, bo widac ?e z nim pracujesz i to on g??wnie jest przeczyn? kwadrat?w...
Co do tych pierwszych prac to bardzo niski poziom, ma?o detali, kwadratowo, full autoborder...Staraj mappowac si? z pomys?em, wk?adaj w to wi?cej my?lenia.

Po ostatnich pracach mo?emy zauwa?yc popraw?, mniej kwadrat?w, wi?cej deatli.
Oczywi?cie nei jest to nic nadzwyczajnego, ale widac ?e szybko si? uczysz.

Powodzenia w dalszym mappingu!
 

Oskar

Forum friend
Joined
Jan 24, 2009
Messages
2,256
Reaction score
331
Odp: [Osk] Threard

Odp: [Osk] Threard

Oto moja kolejna praca. Niech si? zwie "pla?a":
2la68zn.jpg

33tneqf.jpg

2rojn6f.jpg
 
Status
Not open for further replies.
Top