What's new

Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Siema. Dzisiaj przeglądałem sobie forum i zobaczyłem ciekawy temat o "Skarbcu Kazordoon". Widziałem go już dawno temu ale dzisiaj zobaczyłem dopiero post pewnego usera, kt?ry m?wił o tym, że kładki, kt?re są przed skarbcem wyglądają jak szachownica. Myślałem nad tym i wymyśliłem 2 teorie.
Teoria #1
Kazordoon to miasto krasnolud?w. Miasto wykute w skale i zbudowane w g?rach. Krasnolud?w jest 5 rodzaji: Dwarf, Dwarf Geomancer, Dwarf Guard, Dwarf Miner, Dwarf Soldier.
Z tego co czytałem na internecie to profesje tych rodzai to: Knight, Druid, Paladyn. Dwarf, Dwarf Guard- Knight. Dwarf Geomancer- Druid. Dwarf Soldier- Paladyn.
Nigdzie nie ma Sorcerera, a kładek jest tylko 8, z czego według tej teorii dwarfy zajęłyby 5 kładek. W związku z tym, że wśr?d krasnolud?w nie bylo sorca można wywnioskować, że na kładkach muszą stać tylko 3 profesje. Paladyn, Druid, Knight. Prawdopodobnie na kładki należy położyć zwłoki krasnolud?w, oraz gracze powinni zająć odpowiednie miejsca. To by wyjaśniało ilość kładek, ale na kt?rym poziomie muszą być postacie? To było ciężkie do odkrycia, ale nie jestem pewien czy coś w og?le odkryłem. M?j wyliczony poziom to 121. Dlaczego? Zsumowałem expa, kt?rego dają dwarfy i z tego wyliczyłem średnią. 121 lvla nie mam dlatego też piszę nowy temat, żeby to sprawdzić. Zwracam się teraz do Was. Znacie, lub macie jakiegoś 121 chara? Piszcie posty! Ja czekam czy udało mi się czy nie. Pr?bujcie wszystkich możliwych kombinacji i powiadomcie mnie przed pr?bą. Dziękuje za przeczytanie.

ps. Teorię #2 zamieszczę p?źniej gdyż brakło mi czasu.


Notka moderatorska:
Zamykam a nie usuwam.Nie ma co filozofować, bo zagadka zagadką nie jest, a najwyżej teorią spiskową."Spuściznę tematu" zostawiam jednak ku pokrzepieniu przyszłych pokoleń forumowicz?w.Niech wierzą, że w tej grze kiedyś były tajemnice.Amen
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

Teoria oparta na bzdurach i plotkach, dwarf mag to mo?e ten "Mad Technomancer" ?
 

Rews

Senior User
Joined
Aug 19, 2010
Messages
949
Reaction score
64
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

Nie ma ?adnych argument?w popieraj?cych ten fakt. Du?o os?b ju? my?la?o nad tym jak tam si? dosta?... ?ycz? powodzenia. Wg. mnie to tylko mit, aby gracze mogli tylko obserwowa? ten skarbiec.
 

demon23

OT Expert
Joined
Apr 10, 2010
Messages
261
Reaction score
13
Age
25
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

Nie ma żadnych argument?w popierających ten fakt. Dużo os?b już myślało nad tym jak tam się dostać... Życzę powodzenia. Wg. mnie to tylko mit, aby gracze mogli tylko obserwować ten skarbiec.

To po co byłyby tam te kładki? Cipsoft nie jest taki jak mapperzy z tnp, czyli, że robią coś tylko, żeby gracze mogli sobie pooglądać. Ja jestem przekonany, że cipsoft zrobił wejście do skarbca. Skoro nie wiemy jak tam się dostać to może byście pomogli i nie pisali tu, że to tylko mit skoro to nie jest mit! Nikt nie wie gdzie jest wejście, dlatego ja pr?buje je znaleźć, a to, że wy już tego nie popieracie to już nie moja wina. Jak możecie to nie piszcie tutaj post?w, kt?re mają przekaz:
- Nie uda ci się.
- To tylko mit!
- itp. itd.


@Marcin24
Tamten zamknęli temat bo noobki sobie spamowały. To jeszcze nic nie znaczy. :)
 
Last edited:

obalonek

User
Joined
Apr 6, 2011
Messages
26
Reaction score
0
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

A mi sie wydaje, ?e to jest po??czone z bazyliszkiem i jego "questem??"
A dlaczego tak s?dz?? poniewa? kr?l kazzo gada ?e jak kto? mu da sk?r? bazyliszka to go nagrodzi prawdopodobnie kluczem do skarbca

pozdrawiam !
Obalonek
 

HateThisSite

Advanced User
Joined
Feb 14, 2011
Messages
465
Reaction score
60
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

A mi się wydaje, że to jest szukanie w soku pomidorowym pomarańczy, czyli coś na siłę.
Takich farmazon?w o klimatycznym skarbcu dawno nie słyszałem. Liczycie, dodajecie, męczycie się... dajcie sobie spok?j, bo nie ma czegoś takiego.
Może rozwiązaniem jest spike sword na rooku i bazyliszek przeteleportowany do mino maga, kt?ry daje mu spell booka?

Ogar plax.

btw.
Nazwa tematu komiczna.
 

Vonszz

Active User
Joined
Oct 30, 2010
Messages
77
Reaction score
4
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

pomyslcie logicznie macie klucz i co dalej ? co ssa bierzecie sobie dsle ? nie da sie tam wejsc jak i nie wejdziesz po rh do thais po mmsa na darashia czy great shielda na hellgacie..
 

Laki

정신없이 수다
Joined
Oct 28, 2011
Messages
470
Reaction score
71
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

Z dupy teorie bierzecie, wielu pr?bowa?o, nikomu si? nie uda?o i zapewne nie uda. P?ki co nie przedstawili?cie ANI JEDNEGO dowodu czy nawet jednej tezy, kt?ra dawa?aby chocia? skrawek nadziei na wej?cie do tego skarbca.
 

Oops

Advanced User
Joined
Mar 20, 2011
Messages
219
Reaction score
11
Odp: Prawdopodobnie rozwi?zana zagadka "Skarbiec Kazordoon"

Tak, a mo?e gdy walniesz baranka w ?cian?, otworzy Ci si? peron 1 i 3/4...
Pomy?lcie logicznie, gdyby kto? mia? owy klucz, by?by najbogatszym graczem w grze, dalczego? bo przy ka?dym GSS by wchodzi?, zabiera? wszystkie itemy i wychodzi? i tak w k??ko.
Gdyby co? by?o, na kratce po nadrepni?ciu pojawi?by si? napis ?e co? zosta?o otwarte lub co? podobnego.
Nikt nigdy tam nie wszed?, i nie wejdzie, klucza do tych drzwi nie ma i nie b?dzie tyle.

A jak ma kto? w?tpliwo?ci to szukajcie na PKP peronu 1 i 3/4.

bye.
 
Top