What's new

Prawdziwa historia internetu

Status
Not open for further replies.

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
Witam na Discovery Science jako? we wtorki (chyba jak oka?e si? inaczej to edytuje) jako? o 21.00(chyba :) ) chodzi program o nazwie "Prawdziwa Historia Internetu." Gdy obej?a?em t? reklame na Discovery Science to odrazu wiedzia?em ?e chce to ogl?da?(mam fio?a na punkcie informatyki ;p) Obejrza?em i znalaz?em te? na youtube i postanowi?em z wami si? tym podzieli?.

1 odcinek "Bitwa przegl?darek:"
cz??? 1
cz??? 2
cz??? 3
cz??? 4
cz??? 5

2 odcinek "Wojna wyszukiwarek:"
cz??? 1
cz??? 2
cz??? 3
cz??? 4
cz??? 5

3 odcinek "Napster"
cz??? 1
cz??? 2
cz??? 3
cz??? 4
cz??? 5


je?eli jako?? film?w wam nie odpowiada zapraszam do tematu
http://tibia.net.pl/filmy/10063-jak-polepszyc-jakosc-filmuw-na-youtube.html

jak na razie nie by?o wi?cej odcink?w w tv. ale jak pojawi? si? kolejne to je tu dodam.
Prosze o komentowanie tego programu, bo ja go uwa?am za super bo on otworzy? mi oczy na Microsoft.
 

M@rtin

#mistrz
Joined
Jun 30, 2008
Messages
500
Reaction score
115
Ogl?dam i ogl?dam. Bardzo ciekawe :). Polecam, szczeg?lnie to z Wojn? wyszukiwarek. Opowiadaj? jak powsta?o google.
 

zajacmp3

Active User
Joined
Jun 27, 2008
Messages
134
Reaction score
7
Jezu... mam internet od czas?w podstaw?wki a nigdy takich rzeczy jak tu podaj? nie widzia?em obejrza?em pierwszy odcinek wojny wyszukiwarek jak poleci? pan @up i mam ochot? na wi?cej xD
 

drealen

Advanced User
Joined
May 4, 2008
Messages
193
Reaction score
4
bardzo mnie to cieszy, to oznacza ?e nienamarne to tu poda?em, wi?c namawiem reszte do ogl?dania i komentowania tego a jak uka?? si? nast?pne odcinki to edytuje pierwszy post i dam jeszcze jeden powiadamiaj?cy o tym.
 

Woristin

Forum friend
Joined
Apr 6, 2008
Messages
540
Reaction score
86
Ko?cz? pierwsz? cz??? pierwszego odcinka i musz? powiedzie?, ?e mnie to wci?gn??o ; )

Jedyne, co mnie w tym denerwuje, to m?cz?cy g?os lektora, kt?ry m?wi, jak syntezator mowy...
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
wypasione te filmy mo?na si? na prawd? wiele dowiedzie?, jestem po 1 odcinku ale zaraz biore si? za kolejne na prawd? bardzo ciekawe. Lubie takie programy telewizyjne.
 

Miki

HardcorowyKoksu
Joined
Jun 27, 2008
Messages
1,302
Reaction score
226
Age
30
Dla zainteresowanych leci to na Discovery Channel tylko nie wiem czy leci jeszcze czy ju? nie. Osobi?cie ogl?da?em na DC to i mnie interesowa?o polecam.
 

Deliro

User
Joined
Aug 16, 2008
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Prawdziwa historia internetu

Ciekawe Bardzo Ciekawe ^^ kiedy? widzia?em jeden z takich odcink?w ?mieszny by? , tak jak i te. Dzi?ki obejrz? sobie jeszcze raz.
 

Halutka2407

New User
Joined
Oct 9, 2008
Messages
0
Reaction score
0
Odp: Prawdziwa historia internetu

Wielkie, wielkie dzi?ki za te namiary! Kiedy? ogl?da?am te odcinki na Discovery, s? ?wietne, ale to by?o jaki? czas temu - teraz b?d? mog?a je znowu zobaczy w dogodnym dla mnie czasie. Ju? si? ciesz?.
Serdecznie pozdrawiam
 
Status
Not open for further replies.
Top