What's new

-Tibia 8.60 Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

25082017-5402812.png
 

Azuusiek

Advanced User
Joined
May 11, 2015
Messages
258
Reaction score
36
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Serwer jak najbardziej godny swojej s?awy. Polecam ka?demu zakapiorowi :D
 

Sooh

Advanced User
Joined
Jun 26, 2014
Messages
489
Reaction score
26
Age
30
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

od kiedy crypton si? nim nie zajmuje to jest s?aboooo
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Double exp? Mo?e to pow?d, ?eby si? troch? pobawi?? :D
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

W ko?cu musia? nadej?? ten moment! Data wy??czenia servera: 13 listopada. Do tego czasu exp stage x20 :D
Wi?cej informacji w newsie:

29102017-3591816.png
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Oficjalna data startu: 22 grudnia godzina 17:00
Pierwszy post zosta? zaktualizowany :smile:

zosta?o otwarte​
 

#Adaś

Senior User
Joined
Jan 22, 2011
Messages
780
Reaction score
23
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Mam mieszane uczucia co do tego serwera, rozumiecie gumiok mieszanina- mieszane uczucie haha
Wnioskuj? ze po moim ilorazie inteligencji nie wniose tutaj nic ciekawego, a propo opinii...
M?g?bym ten serwer wychwalac jaki on nie jest i w og?le ale po co?
Wszyscy juz maja wyrobione zdania na temat Vestii wi?c nie mam zamiaru si? bez sensu produkowa?, ale taka ciekawostk? opowiem.
Ostatnio by?em na polu, bo ja z Krakowa i mowi sie u mnie pole zamiast dw?r, no ale ide sobie ide a tu jak nie patrz? zawialo ch?odem w stop? patrz? gumiaka zgubi?em my?l? sobie no nowy gumiak troch? szkoda, patrz? z ty?u a tu idzie taki ch?opak gora 30 lat, nie wiem twarz mia? zamazana jakby slender man, no i nazwa?em go gumiok mieszanina bo dosy? zmieszany ch?opak by?, nie wiem mo?e go jakas dziewczyna rzuci?a, mo?e ch?opak w sumie to mnie nir ciekawi.
Przejd? do sedna, sam administrator wzbudza zaufanie, i jest w porz?dku cz?owiekiem my?l? ?e ta edycja ma potencja?. Zdradzi?bym Wam tajemnice na temat map serwera ale palce juz mnie bol? od pisania. Chyba polecam serwer cho? mam w?tpliwo?ci w ko?cu moj ziomek robi sw?j, g?upio tak.
?ycz? sukces?w Gumiaku
 

qwasniak

Advanced User
Joined
May 9, 2013
Messages
303
Reaction score
7
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Mam mieszane uczucia co do tego serwera, rozumiecie gumiok mieszanina- mieszane uczucie haha
Wnioskuj? ze po moim ilorazie inteligencji nie wniose tutaj nic ciekawego, a propo opinii...
M?g?bym ten serwer wychwalac jaki on nie jest i w og?le ale po co?
Wszyscy juz maja wyrobione zdania na temat Vestii wi?c nie mam zamiaru si? bez sensu produkowa?, ale taka ciekawostk? opowiem.
Ostatnio by?em na polu, bo ja z Krakowa i mowi sie u mnie pole zamiast dw?r, no ale ide sobie ide a tu jak nie patrz? zawialo ch?odem w stop? patrz? gumiaka zgubi?em my?l? sobie no nowy gumiak troch? szkoda, patrz? z ty?u a tu idzie taki ch?opak gora 30 lat, nie wiem twarz mia? zamazana jakby slender man, no i nazwa?em go gumiok mieszanina bo dosy? zmieszany ch?opak by?, nie wiem mo?e go jakas dziewczyna rzuci?a, mo?e ch?opak w sumie to mnie nir ciekawi.
Przejd? do sedna, sam administrator wzbudza zaufanie, i jest w porz?dku cz?owiekiem my?l? ?e ta edycja ma potencja?. Zdradzi?bym Wam tajemnice na temat map serwera ale palce juz mnie bol? od pisania. Chyba polecam serwer cho? mam w?tpliwo?ci w ko?cu moj ziomek robi sw?j, g?upio tak.
?ycz? sukces?w Gumiaku

O, kurwa ! XDD Ale si? zjara?e? jak ?winia LOL... xdd
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS


Darmowe punkty dla pierwszych 250 kont ju? w t? sobot? o 21:00 :D

 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Darmowe punkty!
Rejestracja na zostanie otwarta ju? dzi? o 21:00!
Pierwsze 250 kont otrzyma a? 12 punkt?w do sklepiku.


 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS


1.png

Jak zwykle zainteresowanie serwerem jest ogromne. W celu zminimalizowania kolejek postanowili?my zamkn?? trainery oraz ustawi? limit MC na 4.
Informujemy, ?e itemy zam?wione przed startem przyjd? do 30 minut od zalogowania na posta?.

Przypominamy, ?e w zwi?zku z wynikami ankiety, na tej edycji zabronione jest pkowanie na wi?cej ni? 3 postaciach z jednym IP.

Gotowi na start? :)
15.png

 

ttcod

New User
Joined
Dec 16, 2015
Messages
4
Reaction score
0
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Polecam z ca?ego serduszka, dobry OTS.
 

czaja152

User
Joined
Jun 5, 2017
Messages
20
Reaction score
0
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Te? polecam server. Kiedy przenosiny na porz?dne ovh? Bo hosteam to kuleje :p
Pozdrawiam i zapraszam do gry :)
 

Gumiok Mieszanina

Vestia.pl
Joined
Jun 9, 2015
Messages
257
Reaction score
14
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Te? polecam server. Kiedy przenosiny na porz?dne ovh? Bo hosteam to kuleje :p
Pozdrawiam i zapraszam do gry :)

Hostem jest o wiele lepszy od OVH, pomijaj?c nawet aspekty techniczne, to w tej chwili mamy support 24/7 i nawet w wigili? o 4 w nocy odpowied? na zg?oszenia otrzymujemy w kilka minut, na co w OVH czekaliby?my 2-3dni.

Uchylaj?c r?bka tajemnicy informujemy, ?e jeszcze w tym miesi?cu odb?dzie si? konkurs, w kt?rym g??wnymi nagrodami b?dzie sprz?t komputerowy :)
Zapraszamy do gry!
28.png
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

No dok?adnie OVH to porz?dna firma hostuje naprawd? spore serwisy maj?ce milionow? ilo?? u?ytkownik?w a takie ogryzki jak tibia to dla nich zarobek bez supportu :/
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS



Hostem jest o wiele lepszy od OVH, pomijaj?c nawet aspekty techniczne, to w tej chwili mamy support 24/7 i nawet w wigili? o 4 w nocy odpowied? na zg?oszenia otrzymujemy w kilka minut, na co w OVH czekaliby?my 2-3dni.

Uchylaj?c r?bka tajemnicy informujemy, ?e jeszcze w tym miesi?cu odb?dzie si? konkurs, w kt?rym g??wnymi nagrodami b?dzie sprz?t komputerowy :)
Zapraszamy do gry!

Polecam vip support ovh z telefonem do dy?urnego admina 24/7 (tak do osoby technicznej, nie marketingowca/supportu) w ka?de ?wi?to niedziele i inne g?wna ;)
Chocia? i bez vip supportu masz tak na prawd? przez wi?kszo?? czasu support. Jak nie polski, to do francji albo kanady si? dodzwonisz praktycznie zawsze i po angielsku si? dogada? mo?na.
Tylko to raczej nie dla projekt?w skali jaki?tam serwerek tibijski :p

Btw. W czym technicznie hosteam jest lepszy od ovh? :)
Mnie chyba w ovh najbardziej boli kwestia sprz?tu kt?ry lubi czasem pada? - tylko to jest zauwa?alne dopiero przy skali 100+ serwer?w w wielu lokalizacjach, w sytuacji kiedy na prawd? mocno zajechany jest dysk i procek 24/7.
No i mo?e kwestie fakturowania czy problem?w z wi?kszymi zam?wieniami (potrafi? wystawi? 100 osobnych faktur za 100 adres?w ip, to si? ci??ko rozlicza). No ale nie ja si? tym musz? zajmowa? akurat i nie ma to znaczenia przy takiej skali, wi?c ju? mniejsza z tym xD
 

Glombersik

github.com/glombers
Joined
Oct 21, 2013
Messages
502
Reaction score
33
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

@Placek Do czego u?ywasz OVH ?e tak ci pada ich sprz?t ? rozja?nij bo nie kumam co to za kwestia fakturowania prosz? najdok?adniej jak dasz rad?
 
Last edited:

R A H

Senior User
Joined
May 24, 2014
Messages
1,342
Reaction score
47
Odp: Prawdziwa Vestia.pl powraca! The Best 4Fun OTS

Po co zmienia? co? co jest dobre?
 
Top