What's new

Prawdziwe otsy? Czy s??

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Sa jeszcze otsy na ktorych gra ma sens? Na kazdym kroku sa otsy identyczne czyli exp 150 , gengia oken pyre , sms shop z kosmosu TO JEST GOWNO!


Jest jaki? ots z expem x3-8? sta?ym ?? rl map? bez dodadk?w.. w sms shopie tylko pacc?
Ots typu eloth.. Sa jeszcze takie otsy??
ELOTH PLZ BACK :(
 

x3lio

Active User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
59
Reaction score
14
Age
30
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

W zasadzie to trudno powiedzie?.
Szczerze m?wi?c, to nie chce Ci robi? nadziei, lecz s? (ale ma?o), je?eli si? doszukam, to zapodam Ci jaki? - masz to ju? zapewnione.
Co do tych OTS'?w, wszystkie typu - gengie etc~, s? robione dla kasy, pewnie dobrze wiesz, tak?e odradzam gry..
No, jest pare Real Map OTS'?w, kt?re nie s? jedynie dla kasy.. Jak dobrze pami?tam, to by? to - konu.pl .
Po drugie, na OTS'ach z gengi? itd. przecie? nie musisz gra? na powa?nie. Mo?esz pu?ci? bota a p??niej si? pobawi?, albo co?..
Je?eli chodzi r?wnie? o te normalne serwery, to mam te? warotsa, kt?ry nie jest jedynie dla kasy - warots.net.pl .
To tyle.
'x3lio.

'edit
Ten OTS powstanie za parena?cie dni - otserver.pl (wpisz sobie w youtube Universe OTS)..
To by? kiedys OTS - jak co, Kapitan Bomba z tej strony (; .
 
Last edited:

Don Alfred

User
Joined
Mar 22, 2010
Messages
16
Reaction score
0
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

Ju? chyba takiego doskona?ego nikt nie zrobi;/, nie sprawiedliwo?? rz?dzi tym ?wiatem tylko pieni?dze wi?c wiesz;P ja ch?tnie bym zagra? na x5 z real map? .
 

Teleq

User
Joined
Mar 24, 2010
Messages
43
Reaction score
12
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

Ju? chyba takiego doskona?ego nikt nie zrobi;/, nie sprawiedliwo?? rz?dzi tym ?wiatem tylko pieni?dze wi?c wiesz;P ja ch?tnie bym zagra? na x5 z real map? .
Niestety takich ots'?w jest niewiele, ale polecam Ci galaxia.ots24.net, ?adnie przerobiona karmia, dodane nowe wyspy, jedyn? wad? s? wysoko poziomowi gracze.Mog? poleci? tak?e Wypas.eu, to chyba jest w?asna mapa(nie wiem, bo nie gra?em), jeden z najlepszych serwer?w w sieci, gra na nim du?o graczy, cz?ste update'y.?ycz? Ci mi?ego grania.
Regards
Teleq
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

galaxia dobry ots ale od 2 lat chyba restartu nie by?o ;d mam tam chara od 2008 roku i nadal jest bez logowania si?.
btw;
Kto? kto by stworzy? server dla prawdziwych graczy niedo?? ze by by? w czo??wce ots?w to na serverze by graly najwieksze polskie ekipy i zagraniczne gildie..
Zadko sa spotykane servery z expem x4 i rl mapa bez durnych gengii ,oken , pyre (sry dzieci sms) oraz tych smiesznych sms shop w ktorym sa np oken sword czy addon dole..

Mogl by ruszyc server jak mowilem z x4 , rl map .. 0 addon doli jak na rl
items = addon , wtedy bardziej by sie rozwin?? kana? trade i nikt by nie biega? w zadkich addonach odrazu po starcie.. i zeby trenowanie postaci mia?o sens w dalszej grze np by wbic 70 sworda trzeba poswiecic sporo czasu
 

Arts18

Signed...
Joined
May 7, 2009
Messages
2,888
Reaction score
231
Age
33
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

Jest ma?o dobrych OTS?w na kt?rych mo?na sobie pogra?.Obecnie serwery z rl map? s? wy??cznie dla kasy gdzie pr?dzej i tak padn?.SMS Shopy s? wy??cznym ?r?d?em utrzymania servera.Niestety, ale dedyk te? troch? kosztuj?.Kiedy? my?la?em nad postawieniem servera z rl map? pod 7.6.
 
Joined
Mar 4, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

jasne, OTS bez sms shopu, czy wy naprawde nie zdajecie sobie sprawy ?e sms shop jest konieczny aby tego typu impreza mia?a r?ce i nogi?
 

$peqto

Senior User
Joined
Jun 20, 2008
Messages
797
Reaction score
69
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

jasne, OTS bez sms shopu, czy wy naprawde nie zdajecie sobie sprawy ?e sms shop jest konieczny aby tego typu impreza mia?a r?ce i nogi?
A czy ty nie rozumiesz, ?e aby by?a kasa na dedyka to wystarczy pacc w sms shopie a nie najlepsze itemy na servie?

Mam dla ciebie idealny OTS. Tibia 7.4( nie ma bot?w pod t? tibi?, tylko lighthack). Npc i skrypty jak na rl. Exp oko?o 3-4.
Screeny i wi?cej o servie tu: http://tibia.net.pl/zdjecia/138325-7-4-classictibia-youll-never-forget-your-first-dragon.html

Brak sms shopu. Pacc darmowy.
 

Vienio

User
Joined
Mar 21, 2010
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

No teraz o takie ots ciezko. Wiadomo sa potrzebne pieniadze na dedyka ale tak jak kolega wyzej wspomnial wystarczy tylko pacc. Ja rowniez tesknie za ELOTH. To byl moj 1 najlepszy ots na ktorym gralem.
 
Joined
Mar 4, 2010
Messages
18
Reaction score
1
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

A czy ty nie rozumiesz, ?e aby by?a kasa na dedyka to wystarczy pacc w sms shopie a nie najlepsze itemy na servie?

wygl?da na to, ?? albo jeste? totalnym kretynem, albo nie masz w tej kwestii ?adnego do?wiadczenia i pierdolisz co ?lina na j?zyk przyniesie.
jasne, pacc za sms, to w takim razie po co ots? taniej, wygodniej, mniej lag?w, wi?cej ludzi, lepszy klimat, du?a mapa, cz?ste updaty b?dziesz mia? na rl tibii.

pozatym jak sam tego nie wiesz jest TAK du?y rynek ots?w i jest taka konkurencja, ?e ?eby rozrk?ci? otsa na kt?rym b?dzie gra?o TYLE os?b ?eby sam pacc za sms go utrzymywa? to s? tylko dwa wyj?cia, albo zebra? kase w?asnie z sms shopa, albo urodzi? si? milionerem, je?eli mia?e? takie szcz??cie ?e zosta?e? pocz?ty w rodzinie nale??cej do tych 5% polak?w to brawo, ale z drugiej strony nie masz poj?cia jakie s? realia.

wi?c powtarzam, przesta? pierdoli?
 

PadaSnieg

Active User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
129
Reaction score
2
Age
16
Odp: Prawdziwe otsy? Czy s??

A czy ty nie rozumiesz, ?e aby by?a kasa na dedyka to wystarczy pacc w sms shopie a nie najlepsze itemy na servie?
Mam dla ciebie idealny OTS. Tibia 7.4( nie ma bot?w pod t? tibi?, tylko lighthack). Npc i skrypty jak na rl. Exp oko?o 3-4.
Screeny i wi?cej o servie tu: http://tibia.net.pl/zdjecia/138325-7-4-classictibia-youll-never-forget-your-first-dragon.html
Brak sms shopu. Pacc darmowy.
Dzieki za tego otsa napewno wbije.. ladnie ladnie tibia 7.4 i 120 osob pieknie ;p Szkoda ze to nie tibia 7.81 bylo by ciekawiej;p Ale wielkie bardzo dzieki
 
Top