What's new

-Tibia 8.60 PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Status
Not open for further replies.

nipuk

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Gieco Ssij pa?e ! :x Serw bd do rana, spokojnie :p
 
Joined
Mar 20, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Vanilla OTS cwelu jeden odpowiedz mi na pytanie je?li wg ciebie premiera to ,,noob'' OTS to czemu wiara wchodzi i reklamuje swoje OTS-y? ze nowe ze masz szanse sie wybic jebac ich! my gramy na premierze a wy dajcie se na rozne strony IP waszych jebanych gowien i w ten sposob reklamujcie tak jak to robili za?ozyciele premiery.. a nie wchodzicie na OTS-y i reklemujecie te gowna swoje takie jest moje zdanie i mysle ze wiele ludzi sie ze mna zgodzi a co do RL mapki wez sie odjeb jset spoko a quest ,,Gengia Hardcore'' jest dobrze zrobiony wiec jak cos nie pasuje to speirdalaj !!! Pozdro

Bardzo dobrze zrobiony? Bramka przed bramk?, bramki mo?na omija??
Nie m?w do Mnie cwelu bo chyba jeste? za m?ody i nie do ko?ca wiesz co to s?owo oznacza ;]
 

Play Fresh

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Bardzo dobrze zrobiony? Bramka przed bramk?, bramki mo?na omija??
Nie m?w do Mnie cwelu bo chyba jeste? za m?ody i nie do ko?ca wiesz co to s?owo oznacza ;]
znobiony ownerze punishera opu?? ten temat. reklamuj?c si? w moim dziale uznajesz wy?szo?? premiery nad twoim gniotem.

DLA GRACZY : pracujemy ; ) zaprasza rano do gry ;p
 

Xairax

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Czyli ots ruszy rano?
A co do Vanilla OTS, Po chuj tu wlazisz i pierdolisz glupoty, nie podoba ci sie cos to wypierdalaj z tego forum i sie tu wiecej nie pokazuj ^. NaM sie podoba premiera ^.^ wiec i tak nas nie zniechecisz... ^^ Elo
 

Seki Aka Razier

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Ca?kowicie sie zgazdem (up , up up) Hm bramki mozna omijac ? chyba nie spojrz dokladnie moj wiek huj cie powinien obchodzic.. zakladajac acc na premierze , expiac lvl , idac na new questa uznales wy?szo?c premiery... cwelem jestes bede tak do ciebie mowil poniewarz reklamujesz swoj nOOb OTS na premierze , OTS-ie ktory sie rozwinal i ktorego takie nooby jak ty probuja zniszczyc ale cos wam nie wychodzi ... widocznie mamusia kieszonkowego nie daje wiec OTS-a zakladasz zeby zarobic nie? pozdro.. szpanujesz bo zrobiles wlasna mapke? znajac zycie zaplaciles komus lub znajomy ci zrobil.. bo sadzac po twoim zachowaniu nie masz wiecej niz 10 lat... sam widzisz grazce premiery najchetniej by ci wjebali ;] pozdro and pocwicz pa?o zakuta i wypierdalaj na t? jebana Vanile czy tego jebane Panishera paszo? won i nie wracaj huju krzywy!
 

Qxiloy

User
Joined
Jun 18, 2009
Messages
36
Reaction score
1
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

@Vanilla OTS


Wypierdaj stad jebany noobie,i nie reklamuj noob otsow ; )
 
Joined
Mar 20, 2010
Messages
13
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Ca?kowicie sie zgazdem (up , up up) Hm bramki mozna omijac ? chyba nie spojrz dokladnie moj wiek huj cie powinien obchodzic.. zakladajac acc na premierze , expiac lvl , idac na new questa uznales wy?szo?c premiery... cwelem jestes bede tak do ciebie mowil poniewarz reklamujesz swoj nOOb OTS na premierze , OTS-ie ktory sie rozwinal i ktorego takie nooby jak ty probuja zniszczyc ale cos wam nie wychodzi ... widocznie mamusia kieszonkowego nie daje wiec OTS-a zakladasz zeby zarobic nie? pozdro.. szpanujesz bo zrobiles wlasna mapke? znajac zycie zaplaciles komus lub znajomy ci zrobil.. bo sadzac po twoim zachowaniu nie masz wiecej niz 10 lat... sam widzisz grazce premiery najchetniej by ci wjebali ;] pozdro and pocwicz pa?o zakuta i wypierdalaj na t? jebana Vanile czy tego jebane Panishera paszo? won i nie wracaj huju krzywy!

Mo?e wg Ciebie mam 10 lat, ale wed?ug Mnie przyda? by Ci si? s?ownik;)
 

Xairax

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
4
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Dobra dzieciaku, nie widzisz ze Cie tu kurwa nie lubi?? Idz przyjaciol poszukaj na czacie na wp. Nie pisz nic wiecej bo ?al mi sie Ciebie robi ...
 

Seki Aka Razier

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
3
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

o ja jebie piszac na necie , gg czy tez w tibi lub jakiej kolwiek innej grze nie zwracam uwagi na ortografie ;/.. zapewne 90% graczy tibi nie zwraca uwagi... wez spierdalaj Jesli ktos moze prosze o zbanowanie IP tego nOObka.. bo tylko uprzyksza gre a takze psuje mi?a atmosfere;[ SPIERDALAJ I TYLE ;**

P.S nie kopiuj tego co pisze skurwielu kazdy umie przeczytac komentarz wyzej.. ja takze wiem co psize..;/
 

nipuk

New User
Joined
Jan 27, 2010
Messages
2
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

@up Koxie to si? nazywa cytowanie, wida? szko?? si? opuszcza?o...
 

Play Fresh

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

UMM :* dzieki chlopaki ze tak bronicie naszego otsa, walczycie jak lwy :)

prawdopodobnie za 30min odpalamy :D
 

Palladins123

New User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

kiedy zostanie wl?czony?
 

Play Fresh

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

INFO:

Serwer jest juz online!

Wasz Hoster:)
 

popi92

New User
Joined
Jul 27, 2009
Messages
1
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

Wie kto? dlaczego ots jest offline?
 

Elite Gieco

New User
Joined
Mar 31, 2010
Messages
5
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

A bym sie powarowal teraz ;DDD
Ponoc Na WypasOts Maja Dodac dodatkow? Godzi staminy .... czy to prawda??? i kiedy to bedze zrobione czy juz jeszt???:hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah::hah:lollollol:):)
 

Fillee95

New User
Joined
Jul 3, 2008
Messages
7
Reaction score
1
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

wyjebany ots ;)
 

Play Fresh

User
Joined
Dec 20, 2009
Messages
39
Reaction score
2
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

w nocnym udpacie dodane nowe expowiska:

zapraszam na
 

Palladins123

New User
Joined
Nov 14, 2008
Messages
6
Reaction score
0
Odp: PREMIERA W?R?D OTSOW | premiera.mine.nu |RL-MAP| exp x800-10x

co sie dzieje z tym ots strona pad?a i serwer -.- ;/
 
Status
Not open for further replies.
Top