What's new

Prezent

Status
Not open for further replies.

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Witam.

Zbli?a si? koniec roku, a zatem skoro chodzimy do 3 klasy gimnazjum, odejdziemy do nowej szko?y (nie myli? z lepsz?.). Na koniec roku wypada?o by kupi? wychowawcy prezent.
Mamy kilka propozycji:
- zdj?cie klasowe
- pi?ka z podpisami uczni?w

Wychowawca jest wuefist? i nie wiemy co mo?emy mu da?.
Dlatego prosz? o wybranie kt?rej? z powy?szych propozycji i w miar? mo?liwo?ci dorzucenia swojej. Wiem, ?e wyb?r nale?y do nas, ale chcia?bym pozna? wasz? opini?, co lepsze.

Tak na marginesie: alkohol te? przeszed? nam przez my?l ;p
 

Punis

Advanced User
Joined
May 25, 2010
Messages
171
Reaction score
19
Odp: Prezent

My?l?, ?e skoro wasz wychowawca jest nauczycielem w-fu powinni?cie mu da? pi?k? z Waszymi podpisami. Prezent jest bardzo sentymentalny i zapami?ta go przez wiele lat. Co do w?asnych propozycji to my?l?, ?e dobrym posuni?ciem mo?e by? jaka? koszulka sportowa jego ulubionej dru?yny, r?wnie? z Waszymi podpisami.
 

Nineve

New User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
4
Reaction score
5
Odp: Prezent

Ja bym mu r?wnie? podarowa?a pi?k? z waszymi podpisami, a c.d. alkoholu to my?l?, ?e lekka przesada i jeszcze by was za to opie*doli?.
Mo?na mu r?wnie? kupic koszulk? jakiego? klubu z nadrukiem jego nazwiska na plecach i numerem 1 ;)
 

Joiner

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
63
Reaction score
5
Age
40
Odp: Prezent

Hej, kiedy to by?o ja jak do szko?y chodzi?em to jeszcze gimnazj?w nie by?o tylko 8 klas podstaw?wki :O

Dobra co do tematu:

@UP: Propozycje pana wy?ej nie s? wcale takie z?e.

@PS: Moja propozycja brzmi, kupi? jaki? ogromny papier, do rysowania oczywi?cie... I narysowa? (spr?bowa?) Wasze zdj?cie klasowe wraz z Waszym wychowawc? w?asnor?cznie i jako? ?adnie to da? to w ramk? i to jest dopiero prezent. I nie pisz mi, ?e u Was nikt nie ma talentu do rysowania bo, Twoi koledzy maj? koleg?w, a koledzy koleg?w, te? maj? koleg?w wi?c ju? jakie si? groni robi prawda? Przemy?l to a je?eli wybierzesz m?j pomys? to napisz mi na PW jak si? sprawdzi?, to tyle.
 

visbiak

Active User
Joined
Dec 22, 2009
Messages
107
Reaction score
11
Odp: Prezent

PI?ka dla mnie zdj?cia to nuda pi?ka ciekawsza jest ale poza tym moja propozycja :


---> !!!

tutaj 4 zlote tansze jest zawsze na piwko zostanie :D

POLECAM Xd
 

Archimonde

Suple!
Joined
Aug 18, 2008
Messages
1,215
Reaction score
268
Odp: Prezent

Antyrama czy jako? tak ze zdj?ciami ca?ej klasy jakie? wycieczki itp. pi?k? te? mo?ecie da?:D Moja klasa robi pierwszy przypadek czyli antyrama:D
#up
Opanuj si?..
 

Avrellius

Senior User
Joined
Jun 8, 2009
Messages
602
Reaction score
44
Odp: Prezent

visbiak we? si? ogarnij xD Nie chcemy, aby sobie ?le o nas pomy?la?...

c.d. alkoholu to my?l?, ?e lekka przesada i jeszcze by was za to opie*doli?.
Opr. by nie by?o, lecz patrza? by si? dziwnie ; )

Co do koszulki, nawet mam pomys?. Z przodu na lewej piersi znak naszego klubu. Na ?rodku zdj?cie klasowe, a na plecach nazwisko i numer klasy.

Antyrama odpada, wiele klas to robi. My chcemy by? "inni" ; P

@down

Wiem, ?e to drogie, ale jako? damy rad?. Najwy?ej materia? b?dzie troch? kiepski, lecz pewnie nie b?dzie w niej chodzi? ; P

Co do Twojego pytania, zdam ; )
 
Last edited:

Joiner

Active User
Joined
Jun 9, 2010
Messages
63
Reaction score
5
Age
40
Odp: Prezent

visbiak we? si? ogarnij xD Nie chcemy, aby sobie ?le o nas pomy?la?...
Opr. by nie by?o, lecz patrza? by si? dziwnie ; )
Co do koszulki, nawet mam pomys?. Z przodu na lewej piersi znak naszego klubu. Na ?rodku zdj?cie klasowe, a na plecach nazwisko i numer klasy.
Antyrama odpada, wiele klas to robi. My chcemy by? "inni" ; P


Wiesz, ?e projekt takiej koszulki z dobrego materia?u nie b?dzie takie tanie? Ale ?ycz? Wam powodzenia w projektowaniu.


@Avrellius

Mam takie pytanie. Zdajesz? xD
 
Status
Not open for further replies.
Top