What's new

Prezentacja

Status
Not open for further replies.

Marshal

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
299
Reaction score
21
Age
29
Elo
Mam pytanie tylko prosz? o szybk? odpowiedz!!
Robi? prezentacje na infe o mapowaniu i nie wiem jak mam opisa? rme. Czy napisa? og?lnie o ka?dej zak?adce czy napisa? np w Nature mo?na znale?? co? tam co? tam a w town mo?na znale?? co? tam co? tam...
Jak b?dzie lepiej?
#down
Chodzi o to czy napisa? tak

To jest Terrain Pallete
- Cave - Tu znajduj? si? pod?o?a do jaskini
- Nature - Tu znajduj? si? pod?o?a...

Czy napisa? tak

W zak?adce tertain pallete znajduj? si? ro?nego rodzaju pod?o?a. Mo?na tu znale?? pod?ogi do domu wybudowa? tunel, ?ciany...
Jaki wz?r zastosowa?.
#Shiva
Dzi?ki. Ju? mia?em tak w?a?nie zrobione tylko co? mi tak nie gra?o do ko?ca i dlatego si? pyta?em jak b?dzie lepiej.
Poczekam a? jeszcze kto? da mi propozycje.
 
Last edited:

v.dren

Advanced User
Joined
Nov 12, 2008
Messages
236
Reaction score
23
Odp: Prezentacja

Zale?y ile chcesz mie? slajd?w. Ja na twoim miejscu opisa?bym to mniej wi?cej w spos?b taki, ?e dawa?bym zdj?cie np. RAW palette, po czym na kolejnym slajdzie dok?adniejszy opis danej "zak?adki". Na ko?cu zrobi?bym slajd "Funkcje dodatkowe:", gdzie dok?adniej opisa?bym dodatkowe opcje. Mam tu na my?li np. funkcj? do tworzenia protected zone, b?d? funkcj? kt?ra tworzy nam odpowiednie "boardery" przy g?rach, oczywi?cie z kilkoma zdj?ciami.

Wyb?r oczywi?cie nale?y do Ciebie. Czy masz ochot? robi? zdj?cia, du?o slajd?w, czy mo?e chcesz zrobi? to szybko, tak troch? na "odwal si?" i z grubsza opisa? kilka funkcji. :rolleyes:

--edit--
Pomiesza?bym obydwie propozycje.
Zrobi?bym to bardziej tak
  • Tytu?: Terrain palette
  • Na nast?pnym slajdzie na g?rze tytu? "Cave", kr?tki opis, po tym zdj?cie jakiej? ciekawej jaskini.

Wszystko zale?y od tego, co chcesz zrobi?. Tak jak pisze Shiva - kr?tko, zwi??le, ciekawie oraz ze zdj?ciami.
 
Last edited:

Shiva1

Active User
Joined
Sep 2, 2008
Messages
135
Reaction score
22
Odp: Prezentacja

Prezentacja powinna by? ciekawa. Prezentacja nie mo?e nudzi? odbiorcy, dlatego powinno pisa? si? j? bardzo kr?tko, zwi??le i na temat. Dlatego te? napisz j? takim wzorem;

To jest Terrain Pallete
- Cave - Tu znajduj? si? pod?o?a do jaskini
- Nature - Tu znajduj? si? pod?o?a...

Polecam r?wnie? doda? kilka zdj??.
 

Marshal

Advanced User
Joined
Dec 16, 2008
Messages
299
Reaction score
21
Age
29
Odp: Prezentacja

OK temat prosz? zamkn?? a ten post usun?? sprawa zako?czona!!!
 
Status
Not open for further replies.
Top