What's new

Pro?ba <facebook>

Status
Not open for further replies.

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Cze??, mam tak? pro?b?, czy da?oby si? aby, ten wysuwany pasek facebooka przesun?? na drug? stron?? Wkurwia to bardzo, a z prawej strony da?oby -4 do zdenerwowania. dzia
 

Kuzirashi

ASP.NET MVC, JS-SPA, PHP, NODE
Joined
Jul 24, 2010
Messages
772
Reaction score
157
Odp: Pro?ba <facebook>

Do??czam si? do pro?by! Bardzo prosz? o zmiane umiejscowienia tej wstawki!
 

Solkrin

Senior User
Joined
Jan 8, 2011
Messages
832
Reaction score
114
Age
29
Odp: Pro?ba <facebook>

Witam!
Popieram zdanie u?ytkownik?w wy?ej, z tego wzgl?du, ?e przeszkadza to troch?, poniewa? FaceBook znajduje si? obok dzia??w lub temat?w, w kt?re bardzo cz?sto zagl?damy, wi?c prosz? o zmian? miejsca FB z lewej strony, na praw?.

Pozdrawiam!
 

Help3R

Forum friend
Joined
Nov 5, 2010
Messages
1,356
Reaction score
265
Odp: Pro?ba <facebook>

Nie wiem z jakiej wy przegl?darki korzystacie, ale u mnie to nie ma znaczenia.
Co to da, ?e z prawej strony zostanie umieszczona ta wstawka? Hmmm?
Wy??czcie sobie t? wtyczk? i tyle.
 

Markeer24

Advanced User
Joined
Jan 6, 2011
Messages
416
Reaction score
42
Age
27
Odp: Pro?ba <facebook>

Ja u?ywam Lisa 4.0 i u mnie jest wszystko w porz?dku.
Przecie? nawet jak wam nie pasuje ten facebook (mnie te? troche denerwuje ;/) to mo?ecie zablokowa? przez ABP.
 

Wizzaro

Advanced User
Joined
Sep 19, 2009
Messages
156
Reaction score
6
Odp: Pro?ba <facebook>

Przecie? z lewej strony nie przeszkadza, a jak b?dzie z prawej to b?dziesz ci?gle na ni? naje?d?a? przez ten suwak -.-
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Pro?ba <facebook>

Nie rozumiem Was. Facebook po lewej stronie powinien Wam mniej przeszkadza?. Po prawej macie suwak, do kt?rego nieliczni mog? si? "udawa?". W sumie fb b?d?c po stronie, po kt?rej jest mniej przeszkadza i prosze, niech kto? mi da jakie? sensowne argumenty neguj?ce t? kwesti?.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Pro?ba <facebook>

Od zje?d?ania na d??, masz pokr?te?ko na myszce, a gdy chc? np. odpowiedzie? na temat, sprawdzi? numer gg, powr?ci? na stron? g??wn?, wyskakuje mi oto ten fejsbuk. Jeszcze si? skurczybyk buguje, ca?y czas si? zwija i zawija... no bez kitu.
 

Marvixx

Advanced User
Joined
Apr 26, 2009
Messages
436
Reaction score
58
Age
29
Odp: Pro?ba <facebook>

Najlepszym sposobem by?o umieszczenie FB na samej g?rze forum i ?eby sta? on w miejscu tak jak jest na otland :p

Pozdrawiam.
 

Budzik

Senior User
Joined
Apr 5, 2008
Messages
1,408
Reaction score
167
Age
29
Odp: Pro?ba <facebook>

Wysuwa si? nawet gdy najedzie si? na lew? stron? wagi, w celu dodania punktu reputacji(przynajmniej u mnie). Marvixx dobrze gada, r?wnie? jestem za tym.
 

Pikapika

User
Joined
Apr 19, 2011
Messages
11
Reaction score
3
Odp: Pro?ba <facebook>

Do wi?kszo?ci up - przeszkadza wam to przez rozdzielczo??. Ja np na laptopie mam tak, ?e mi?dzy okienkiem postu, a ko?cem ekranu mam jakie? 4 cm, wi?c mi jest oboj?tne. Chocia? pozycj? mo?na zmieni?, bo mnie te? denerwuje jak si? zbuguje.
 

Batis

Zagramy w gr??
Joined
Sep 11, 2009
Messages
829
Reaction score
144
Age
29
Odp: Pro?ba <facebook>

Ja mam full hd wi?c mi to rybka. Ale je?eli wam to tak bardzo przeszkadza, to proponuje go obni?y? i zamiast napisu facebook da? kwadracik z ikonk?. Wtedy powinno by? gut.
 

Cynna

Senior User
Joined
Jul 2, 2009
Messages
952
Reaction score
111
Age
29
Odp: Pro?ba <facebook>

Jak wy?ej, da? ma?? ikonk? fb i chuj, bo teraz kiedy wyjedziesz myszk? na lewo to wysuwa si? milion razy. Nie ogarniam tego, po co ta wtyczka zosta?a dodana na forum.
 

Illuminat

Active User
Joined
Feb 25, 2011
Messages
141
Reaction score
4
Odp: Pro?ba <facebook>

No ja u?ywam Google Chrome lecz ten pasek jest troszk? wkurzaj?cy. Je?eli da?oby rad? to mo?ecie to jako? zmniejszy? lub jak Cynna pisa? jak?? ikonk? z tego zrobi?.

Dzi?kuje.
 
Status
Not open for further replies.
Top