What's new

Pro Evolution Soccer

Status
Not open for further replies.

Vasudanin

Advanced User
Joined
Oct 14, 2008
Messages
490
Reaction score
46
Witam,
Poruszam temat o Pro Evolution Soccer(PES) wszystkich cz??ciach tej serii.
Co my?licie o tej serii? Wymieniajcie zalety i wady PESa.
Osobi?cie mia?em okazje zagra? w te najnowsze cz??ci czyli PES 2006, 2008 i 2009 na PC. Zaletami jest na pewno grafika, 2x lepsza od Fify, bardziej realny twarze, mo?liwo?? rozgrywek UEFA Champions League w PESie 2009.
Wadami na pewno b?d? szczeg??y typu brak orze?ka na polskich koszulkach w reprezentacji i inne tego typu pierd??ki :p
Wnioskuj?c polecam zasysa?/kupowa? PESa ni? FIFE!
Pozdrawiam :)
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Pro Evolution Soccer

Ja gram na zmian? FIFA i PES ale wydaje mi si? ?e FIFA jest deczko lepsza. Bardziej podoba mi si? w niej komentarz i ?e tak powiem jest odpowiednio zareklamowana w necie i TV a o PES prawie nic nie s?ycha?. Gra si? i tu i tu bardzo podobnie i fajnie. Zatem PES gra pierwszo-rz?dna ;)
 

Boltex

Advanced User
Joined
Jun 4, 2008
Messages
187
Reaction score
8
Odp: Pro Evolution Soccer

Witam,
Wadami na pewno b?d? szczeg??y typu brak orze?ka na polskich koszulkach w reprezentacji i inne tego typu pierd??ki :p
Wnioskuj?c polecam zasysa?/kupowa? PESa ni? FIFE!
Pozdrawiam :)

Takie pierdo?y jak ty to nazwa?e? b?d? naprawiane nowymi Patchami a co do zakupu pomi?dzy PES 09 a Fifa 09 zdecydowanie jestem za PES'em 09 ta najnowsza cz??? wymiata pod wzgl?dem grafiki.Wg mnie PES 09 to najlepsza pi?karska gra jaka wysz?a na ?wiecie.A co do zakupu to si? nie op?aca kupowa? ,lepiej sobie ?ci?gn??.Pozdrawiam

Ja gram na zmian? FIFA i PES ale wydaje mi si? ?e FIFA jest deczko lepsza. Bardziej podoba mi si? w niej komentarz i ?e tak powiem jest odpowiednio zareklamowana w necie i TV a o PES prawie nic nie s?ycha?.

A co do komentatora to trzeba poczeka? jeszcze z miesi?c.Komentaror w FIFE w ka?dej cz??ci ma wiele bug?w,jest poprostu nie dopracowany a w Pro Evo jest wszystko eleganckie,a co do reklamy to EA sport z tego co ka?dy zauwa?y? reklamuje ka?d? gr? jak? tworzy ,a za? Konami nie s?ycha? reklam w Europie ale za? w Azji robi za to najwi?ksz? furor? ze swoich produkcji.Pami?tajmy co Japo?skie to najlepsze i nawet EA Sport do tej firmy nie podskoczy.
 
Last edited:

Shaarki

Advanced User
Joined
Jun 9, 2008
Messages
170
Reaction score
14
Odp: Pro Evolution Soccer

Jak Pan Powy?ej nic doda? nic uj??
Najbardziej dobi? mnie fakt i? kolega napisa? ?e Fifa i PES maj? podobn? grafik?. Mo?e jeszcze taki sam gameplay?

Pes pod ka?dym wzgl?dem jest od Fify lepszy
Wd?g. mnie
PeS Rlz ;)
Du?o os?b s?dzi ?e Fifa jest lepsza bo ma np. 20 pare lig
Ale kto gra w jakie? lidze esto?skiej czy co? :p
Wi?c Pro Evo RulEz
 
Status
Not open for further replies.
Top