What's new

Problem a adobe flash playerem.

Status
Not open for further replies.

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Witam, mam problem z owym programem. Jako, ?e jestem przeciwko instalowaniu nowszych produkt?w, tak przez jaki? czas nie przeinstalowywa?em tego programu. Dzi? w??czaj?c kompa zobaczy?em za?, ?e jest dost?pna aktualizacja i zainstalowa?em. I tu zaczyna si? m?j problem. Nie mog? ogl?da? filmik?w na yu, s?ucha? radia itp. Powodem takich problem?w jest brak zainstalowanego adobe slash playera. Ot?? co si? okazuje, ?e mam zainstalowanego i nic nie idzie w tym kierunku zrobi?. Pisze i? musz? zainstalowa? nowsz? wersj? i i tak nie mog? bo pisz?, ?e ju? mam. Nawet teraz w firefoxie pisze mi u g?ry "zainstaluj brakuj?ce wtyczki" Po klikni?ciu w to instaluje mi to i pisz? b??d - mo?e instalacja r?czna?
Mia? mo?e kto? podobny problem? Te problemy z tym g?wnem chyba si? nigdy nie sko?cz?, aff.
 

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Problem a adobe flash playerem.

Jak klikasz w FF "zainstaluj brakuj?ce wtyczki" to po pojawieniu si? okna instalacji wy??cz wszystkie przegl?darki, a jak nie to ?ci?gnij i zainstaluj r?cznie(ze strony producenta)
 
  • Like
Reactions: Dtp

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Problem a adobe flash playerem.

APLIKACJA JEST OBECNIE U?YWANA - gdy chc? zainstalowa? ponownie, wtf?
 

Blackq

Advanced User
Joined
Oct 29, 2010
Messages
339
Reaction score
74
Age
31
Odp: Problem a adobe flash playerem.

Te? mia?em problem z flasem. Polega? on na tym ?e w mozilli w dodatkach->wtyczki, jako domy?lny by? ustawiony flash 9.0 a nie 10+

Zobacz w dodatkach czy masz tam Flasha 9.x, je?li tak to go wy??cz i w??cz flasha 10+
 
  • Like
Reactions: Dtp

Font

Active User
Joined
Jul 8, 2010
Messages
95
Reaction score
17
Odp: Problem a adobe flash playerem.

APLIKACJA JEST OBECNIE U?YWANA - gdy chc? zainstalowa? ponownie, wtf?
Nie wiem czy co? pomog?, ale jak ja tak mia?em to ctrl + alt + delete wy??czam wszystkie zb?dne procesy i programy: gg, skype i oczywi?cie przegl?darki. Po takim zabiegu zawsze si? instaluje, przynajmniej u mnie (zazwyczaj gg wy??czy?em i by?o good).
 
  • Like
Reactions: Dtp

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Problem a adobe flash playerem.

do zamkni?cia.
 
Status
Not open for further replies.
Top