What's new

Inne Problem Klient 8.6

Status
Not open for further replies.

gutek109

Active User
Joined
May 16, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Witam , mam nast?puj?cy problem .

Posiadam system operacyjny Win 7 Home Premium , pobra?em tibie 8.6 pobiera?em j? ju? z oficjalnych stron , z 50 razy ju? pobra?em i za ka?dym razem jest to samo "your klient version is to old " Dodam r?wnie? ?e domy?lam si? i? mog?o sta? si? to ze wzg?edu na to i? crackowa?em [nielegalne oprogramowanie] i po cracku wchodz?c w tibie 8.6 chcia?em wej?? na OTS;a wyskakiwa?o mi ci?gle ?e tw?j klient jest za stary. Szuka?em na innych portalach lecz nie przynios?o to skutku .

Jeszcze jedno pr?bowa?em ju? ustawia? sp?jno?? , reinstalowa? , pobiera? z innych ?r?de? , instalowa? na innych partycjach.

Jest to dla mnie bardzo wa?ne z uwagi na to ?e stawiam sw?j OTS na VPS i chc? aby si? roziwne?o ale co mi po tym jak nie b?d? m?g? wej?? na Tibie .

licz? na pomoc , pozdrawiam gutek109

ps.Je?eli umie?ci?em Temat w z?ym miejscu prosz? o nieusuwanie go lecz przeniesienie go w odpowiednie miejsce , ostatni raz na Forum by?em w 2009.

---------- Tre?? dodana o 09:52 ----------

od?wie?am mo?e m?g?by kto? zainstalowanego klienta wrzuci? tutaj abym unikn?? tego prbolem ?

(8.6) z g?ry dzi?kuje .
 

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Problem Klient 8.6

odpalasz clienta bez ip changera (zostawiasz tibijskie ip) i probujesz sie logowac na tibie 10.** a masz 8.6 dlatego client za stary. jesli robisz wlasny ots to polecam jednak uzywac tego ip changera zeby sie polaczyc z twoim serwerem
 

gutek109

Active User
Joined
May 16, 2009
Messages
51
Reaction score
0
Odp: Problem Klient 8.6

Nie zrozumia?em , mam ip changera i go u?ywam chce wej?? na jakikolwiek OTS i nie mog? bo pisze ?e tw?j klij?t jest za stary .

Nie nie wiem. jak to teraz zmieni?.

prosz? o rzetelniejsz? odpowiedz .

A konkretnie m?wi?c , reinstalowa?em ju? z 20 razy Tibie i nie pomaga wchodz? w Tibie/odpalam IP CHANGERA {simsona}/wpisuje ip/zaznaczam wersje , akceptuje klikam/change ip/ i wyskakuje ?e twoja wersja jest za stara .

Pr?bowa?em przywraca? klij?ta i nic nie pomaga .
Uda?em si? o pomoc do Admina tutejszej spo?eczno?ci i jedyne co mi doradzi? to proszenie kogo? o udost?pnienie zainstalowanego ju? klij?ta 8.6
 
Last edited:

Ciamciaj Bigos

ก้้้้้้&
Joined
Jun 6, 2013
Messages
2,081
Reaction score
192
Odp: Problem Klient 8.6

daj reputacje albo podziekowanie bo za darmo slaba motywacja do pisania
 

wapster22

New User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Odp: Problem Klient 8.6

A wi?c tak je?eli posiadasz Ip Changer ... nie wiadomo jaki, to nie zmienia to twojego klienta na 8.50 czy te? 8.60,8.70,7.50 .. Ka?dy Serwer OTS, ma ustalonego klienta na kt?rym dzia?a a natomiast wpierw je?eli to tw?j serwer , sprawd? czy silnik jest pod jakiego klienta , potem zainstaluj klienta tibii o takowej wersji opisanej w twoim silniku.... Je?eli natomiast wchodzisz na kogo? OTS'a to sprawdzasz klienta na stronie, lub te? pobierasz ich klienta, kt?ry jest specjalnie ju? przygotowany do gry na ich serwerze, ka?dy OTS dysponuje innym silnikiem, i ka?da Tibia takowy silnik r?wnie? inny posiada, wi?c musisz zmienia? klient'a , na Otsservlist.org jest program r?wnie? do zmiany tibii, na inny klient, polecam... Dostosowany do OTS'?w , zapraszam do poczytania o tym programie na tamtej stronie, mam nadzieje ?e pomog?em i nie jest to zbytnio chaotyczne.
 

sprytnaaaaa

Advanced User
Joined
Apr 20, 2011
Messages
342
Reaction score
4
Odp: Problem Klient 8.6

OMG ch?opaku odpal tibie np 8.60 luknij na stron? tibi jakie jest ich ip i na jakim kliencie bazuj? i wtedy odpal ip changera wklej ten ip i daj change ip i ju? musisz mie? tylko t? wersje clienta co silnik jest pod ni? zrobiony w ip nie zapomnij przyznaczyc auto i z g?owy :D
 
Status
Not open for further replies.
Top