What's new

Problem [komp zamula]

Status
Not open for further replies.

Tosian

Advanced User
Joined
Apr 17, 2011
Messages
171
Reaction score
2
Witam mam problem z komputerem praktycznie przy kazdej grze mam lagi !!! nawet w tibi nie wspomne ze jak czasami wlacze notatnik to jest brak odpowiedzi sądze ze nawet format nie pomaga prosze o jakąś pomoc
chce zeby m?j komputer chodził płynnie a tak to dupa ;/

Parametry komputera:

*Intel Celeron M processor 420 (1,6 GHz, 533 MHz FSB, 1MB L2 cache)
*15,4" WXGA Crystal Brite LCD
*Intel Graphics Media Accelerator 950
*100GB HDD
*DVD-Super Multi double layer (support DVD+R Double Layer/DVD+RW)
*512MB DDR2 (Support dual-channel)
*802.11b/g wireless LAN


_______________________________________

this_is_spam
 

Placek

Blue Waffle
Joined
Sep 30, 2008
Messages
6,793
Reaction score
672
Age
9
Odp: Problem [komp zamula]

Standard, przeskanuj calego kompa, przeskanuj procesy hijackthisem, sprawdz jakie uslugi i programy sa uruchamiane(msconfig).
Jak po wywaleniu calego syfu calej bedzie mulic to combofix'em.
Wtedy albo zacznie dzialac normalnie albo bedziesz musial zainstalowac system bo go zepsujesz. Ale jesli nie sprobojesz a nic nie bedzie dzialac to i tak musisz zrobic formata.
Format musi pomoc, bo 99% mega problemow jest przez system, jesli ktos tak pisze jak ty...
Jak by bylo cos ze sprzetem to by sie najprawdopodobniej w ogole nie wlaczal, bo system nie wykrywal by wszystkich sprawnych czesci.

Dopiero jesli po formacie nie bedzie dzialac to mozesz sprawdzac sprzet... A wtedy to juz raczej jasne, jak na gwarancji to oddajesz, jak nie to oddajesz do jakiegos serwisu i ci naprawiaja/wymieniaja czesci zepsute.
 

pui

Advanced User
Joined
Mar 15, 2009
Messages
275
Reaction score
18
Odp: Problem [komp zamula]

To jest laptop?

Niech ci sie nie marzy ze to podziala szybciej :D
 

Tosian

Advanced User
Joined
Apr 17, 2011
Messages
171
Reaction score
2
Odp: Problem [komp zamula]

To jest laptop?
Niech ci sie nie marzy ze to podziala szybciej :D


Tak to jest laptop czasami żaluje że go kupiłem innymi zdani Jest wkurwia**y nic sie na nim nie da robic na nim to chyba mario nie laguje ;f

____________________________________

this_is_spam
 
Last edited:

Grzechu

Senior User
Joined
Nov 29, 2008
Messages
1,263
Reaction score
93
Odp: Problem [komp zamula]

To jest przez to, ?e masz syf na lapku. Wys?a?em PW co masz zrobi?
 

Xaimeii

Active User
Joined
Nov 22, 2011
Messages
102
Reaction score
2
Odp: Problem [komp zamula]

Moja propozycja
Przeskanuj ca?y system w poszukiwaniu syfu...
Je?li to nie pomo?e to sformatuj kompa.
i ostatnia deska ratunku "wypi***** go przez okno i kup sobie nowy :D)
Pozdrawiam ^^
 

uki100

User
Joined
Oct 16, 2009
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Problem [komp zamula]

na pocz?tku kolega wspomnia? ze nawet format nie pomaga tak?e nie pierdolcie mu o oczyszczaniu komputera ... to co da ! my?lcie .. , problem mo?e tkwi? w czym innym , Pytanie czy laptop przewgrzewa si? nadmiernie ? , np po 2 godzinach uzytkowania si?wy?ancza czy cos? , inna sprawa co mi si? widzi to uszkodzony dysk b?dz ram , powiedz mi jedno czy komputer odrazu od w??czenia si? zawiesza ? czy np dopiero po chwili, je?eli twoj komputer ma problemy z wlaczeniem notatnika to juz jest cos nie halo .. , komputer si? tak od k?d pamietasz zachowuje ? czy jestes w stanie powiedziec od k?d , ja bym najprawdopodobniej podej?ewa? dysk :) , moze za duzy rozmiar dysku i bios nie ogarnia ? , widzi ca?y dysk ? moze bad sektory..
 

Tosian

Advanced User
Joined
Apr 17, 2011
Messages
171
Reaction score
2
Odp: Problem [komp zamula]

@up tak dlatego go klade na podstawkach...
 

Snoopie

Senior User
Joined
Feb 4, 2009
Messages
572
Reaction score
39
Odp: Problem [komp zamula]

Jak w??czasz to w??cz menad?er zada? i sprawd? procesy wykonywane przez komputer, bo by? mo?e ca?y czas sam automatycznie w?acza jaki? program zamulaj?cy komputer, na swoim laptopie tak mia?em ?e w??cza? jakie? co? z windowsa co mi procesor zapierdala?o :p
 
Status
Not open for further replies.
Top