What's new

- ElfBot Problem ucieczka w bezpieczne miejsce

Status
Not open for further replies.

Boloswdn

User
Joined
Dec 1, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Witam, chcia?bym si? dowiedzie? w czym tkwi problem a mianowicie zrobi?em wpt'ki z ucieczk? do pewnego miejsca, nie wiem dlaczego, ale gdy kto? mnie zaatakuje biegn?c za mn? na follow bot zamiast ucieka? w bezpieczne miejsce expi dalej i nie wiem w czym tkwi problem, w skrypcie kt?rego uzy?em czy moze jednak zrypa?em droge lub cokolwiek innego, ale wydaje mi si? ze jest to wina skryptu wpt zrobione sa w taki sposob

Code:
start
wpt
wpt
-,,-
action zeby sprawdza? czy postac jest atakowana przez gracza, jezeli jest idzie do labela pk jezeli nie expi dalej i wchodzi na wpt start1

start1
wpt
wpt
powtorka skryptem goto pk1 if attack if not start2
start2
wpt
wpt
znow uzycie skryptu na pk2 i start3
st3
wpt
wpt
pk
wptwpt
pk1
wpt
wpt
pk2
wpt
wpt

i to by by?o na tyle, drogi ucieczki (pk,pk1,pk2) zosta?y dopasowane do wpt wi?c posta? nie mia?a prawa si? zgubi?, robi?em juz to wielokrotnie, no ale co? jednak posz?o nie tak
skrypt kt?rego uzy?em
Code:
ifplayerattacking gotolabel 'pk' | else gotolabel 'start'
by?bym wdzi?czny za pomoc!

ps. jezeli by?by kto? w stanie zrobi? skrypt bo nie wiem czy owy kt?rego uzywam dzia?a w taki spos?b, na to aby w mi?dzy czasie gdy kto? go zaznaczy przy okazji wylacza targeting i np. skrypt na ue, ale ten 2 jest malo wazny :D dzieki i pozdrawiam
 

orshabaa

Active User
Joined
Oct 18, 2010
Messages
102
Reaction score
6
Odp: Problem ucieczka w bezpieczne miejsce

Auto 200 ifplayerattacking settargeting off | ifplayerattacking gotolabel uciekaj
 

Boloswdn

User
Joined
Dec 1, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Problem ucieczka w bezpieczne miejsce

ok, dzi?ki zaraz wypr?buje skrypt, moze to wy??czenie targetingu co? da :hah:

---------- Tre?? dodana o 01:41 ----------

mhm, dalej mam taki problem, ze po prostu omija te actiony jakby nigdy nic.. nie wiem o co kaman :/ nie mam pomyslu :curse:
 
Last edited:

orshabaa

Active User
Joined
Oct 18, 2010
Messages
102
Reaction score
6
Odp: Problem ucieczka w bezpieczne miejsce

U?yj mojego hotkeya, usu? wszystkie actiony ze sprawdzaniem czy jeste? atakowany i zostaw tylko wpt z ucieczk? i 1 nazwij "uciekaj". Po normalnych wpt zr?b Action gotolabel start, ?eby bot nie chodzi? na wpt ucieczki.
 

Boloswdn

User
Joined
Dec 1, 2009
Messages
18
Reaction score
0
Odp: Problem ucieczka w bezpieczne miejsce

ok, dzi?ki za pomoc :lol2: polecia? +
 
Status
Not open for further replies.
Top