What's new

Mapy Problem z Creature i z spawn

Status
Not open for further replies.

WidziuP

User
Joined
Jan 7, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Witam Serdecznie m?j problem polega na tym,?e na mapie moge polozyc spawn,lecz nie moge po?ozyc juz na to potworka.
Licz? na odp ! Pozdrawiam
 
Joined
Feb 28, 2015
Messages
21
Reaction score
2
Odp: Problem z Creature i z spawn

Jest to niemo?liwe chyba ?e grzeba?e? co? w plikach rme.. Pami?taj ?eby m?c postawi? monstera, musisz mie? postawionego grounda ( pod?og? ), na groundzie spawn'a, a w zasi?gu spawna mo?esz stawia? potwory.

Je?eli mo?esz, wy?lij mi zdj?cie z rme, jak masz postawionego grounda i spawna, mo?e wina le?y po stronie twojej niewiedzy.
 

WidziuP

User
Joined
Jan 7, 2013
Messages
31
Reaction score
0
Odp: Problem z Creature i z spawn

Jest to niemo?liwe chyba ?e grzeba?e? co? w plikach rme.. Pami?taj ?eby m?c postawi? monstera, musisz mie? postawionego grounda ( pod?og? ), na groundzie spawn'a, a w zasi?gu spawna mo?esz stawia? potwory.

Je?eli mo?esz, wy?lij mi zdj?cie z rme, jak masz postawionego grounda i spawna, mo?e wina le?y po stronie twojej niewiedzy.

Tylko taka sprawa,?e d?ugo czasu mapuje,i nigdy sie z takim czyms nie spotkalem,raczej wiem jak po?ozyc spawna i potworka,przerabiam ca?y silnik z anime,pokemon,i niestety takie co? tutaj jest nie tak,moze ktos wie jak to naprawic ?
Pozdrawiam !
 
Status
Not open for further replies.
Top