What's new

Problem z domkami TFS 0.3.5

Status
Not open for further replies.

Nazzgul

Active User
Joined
May 20, 2009
Messages
90
Reaction score
9
Witam, mam pewien problem z domkami na moim serwerze. U?ywam RME. Gdy dodam nowy domek, ustawie dla niego na pewno dobrze wyj?cie, obszar kt?ry zajmuje oraz nazw?, miasto itp wyst?puje problem. Po w??czeniu OTS ka?dy domek mimo wcze?niejszych ustawie? ma tak? sam? nazw?, id oraz cen? a mianowicie:
20:27 You see a closed door.
It belongs to house 'Forgotten headquarter (Flat 1, Area 42)'. Nobody owns this house. It costs 0 gold coins.
. Jednak gdy kupi? domek komend? '/owner', posiad?o?? zyskuje prawid?ow? nazw? itp.
Mo?e kto? z was mia? podobny problem, lub wie jak go naprawi?.

Za pomoc oczywi?cie Rep++
Z g?ry dzi?kuje i pozdrawiam, Nazzgul =)

@edit
Teraz zauwa?y?em, ?e po otworzeniu i zamkni?ciu dzwi(Godem) r?wnie? problem znika. Ale przecie? nie b?d? co restart ka?dej chatki zamyka? i otwiera?... Teraz to ju? w og?le nie wiem o co chodzi.
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Problem z domkami TFS 0.3.5

Pierwsze:
Zmie? silnik na nowsz? wersje.
Albo 2
zuploaduj NOW? PUST? liste z domkami i spr?buj doda? domek. Je?li dalej si? problem pojawia przejd? do punktu 1
 

Nazzgul

Active User
Joined
May 20, 2009
Messages
90
Reaction score
9
Odp: Problem z domkami TFS 0.3.5

Pierwsze:
Zmie? silnik na nowsz? wersje.
Albo 2
zuploaduj NOW? PUST? liste z domkami i spr?buj doda? domek. Je?li dalej si? problem pojawia przejd? do punktu 1
Z twojej pierwszej porady nie skorzystam, poniewa? jednak chc? pozosta? przy tibi 8.5 a zmiana TFS na 0.3.6 r?wnowa?y?a by si? z aktualizacj? do 8.54. Ale mia?e? racj? z list? domk?w, by?a po prostu "zasyfiona"... wywali?em wszystkie domki ,kt?rych ju? nie ma na mapie i jak na razie dzia?a. Wielkie dzi?ki, reput leci.=)

@edit
Jednak my?l?, ?e rzeczywistym powodem tego by?y drzwi. Gdy zrobi? domek z otwartymi drzwiami w RME, automatycznie si? zamykaj? i wszystko dzia?a jak trzeba.
 
Last edited:

lolo579

New User
Joined
May 7, 2009
Messages
5
Reaction score
0
Odp: Problem z domkami TFS 0.3.5

ja mam tak problem ze mam domki tylko ze w acc makerze omki nie sa dodane do miast w kt?rym sie znjaduja jak to zrobic??
 
Joined
Sep 18, 2008
Messages
11
Reaction score
0
Odp: Problem z domkami TFS 0.3.5

Zalecam zmieni? silnik... Mia?em podobny problem, mia?em jaki? dziwny silnik wstawi?em swoj? w?asn? map? i wszystko by?o spoko tylko te domki, zmieni?em silnik na tfs 8.54 i all dzia?a?o jak powinno ;)
 
Status
Not open for further replies.
Top