What's new

Problem z Internetem

Status
Not open for further replies.

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Witam. Mam problem z moim internetem. Mianowicie gdy w??czam m?j komputer internet w??cza si? sam. Zawsze to ja w??cza?em i wy??cza?em internet poprzez kilkni?cie na ikonke roz?oncz/po??cz. A teraz niby pisze, ?e nie pod??czony a gdy w??czam przegl?darke, google dzia?aj?, dzia?a skype i gg te? dzia?a a pisze, ?e nie pdo??czony. Nie ma nawet tych komputerk?w w pasku zada?. A gdy w??czam internet pojawiaj? si? komputerki i nadal wszystko pyka. Z kolei gdy ich nie w??cze to i tak mam internet tyle ?e nie pisze ?e jest w??czony. Mieli?cie tak? Co trzeba zrobi?? Pr?bowa?em wy??cza?/w??cza? komputer ale nie pomog?o. Nawet od??nczy?em go z sieci a potem przy??czy?em i nic dalej to samo. CO ROBI??????????????


Pozdrawiam,
Misiek5
 

Kowol

Senior User
Joined
Apr 9, 2008
Messages
1,250
Reaction score
158
Odp: Problem z Internetem

Co do monitork?w:
Panel sterowania > Po??czenie sieciowe (prawym w?a?ciwo?ci) > Poka? ikon? w obszarze powiadomie? podczas po??czenia

Co do reszty, skoro nie przeszkadza to w pracy to po prostu olej to.
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Problem z Internetem

Monitorki zawsze pokazuj? si? gdy jestem po??czony z sieci?. A teraz nie ma monitork?w (chyba, ze w??cze internet to s? ale jak nie to nie ma) a internet dzia?a. I dodatkowo sam si? w??cza. A po za tym chodzi wolniej, ale tylko wtedy jak si? tak zrobi ?e sie sam w??czy. Bo nie raz jest normalnie. W??czam komputer, wpisuje has?o, w??czam internet i chodzi normalnie. Chyba zadzwonie do firmy bo to dziwne jest ?eby takie co? sie robi?o
 
Status
Not open for further replies.
Top