What's new

-Pozostałe Problem z klawiatur?.

Status
Not open for further replies.

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Witam.
Mam problem z moj? klawiatur?. Gdy np. gram chocia?by w gr? samochodow?, nie dzia?a mi strza?ka do g?ry i w lewo r?wnocze?nie. Chc? jecha? w prawy g?rny r?g jedzie normalnie, a gdy pr?buj? w lewy g?rny- nie da si?. W dodatku komputer mi piszczy tak jak przy wci?ni?ciu 4-5 guzik?w na raz. Te? jest tak, gdy gram w tibi?. Obracam si? w lewo prawo i d??, a w g?r? ju? nie mog?. Wie kto? co z tym zrobi?? Prosz? o pomoc!
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Problem z klawiatur?.

problem le?y w samej klawiaturze, mo?e by? tania i szajska!
sprawd? na innej klawiaturze
 

zolaczek

Advanced User
Joined
Oct 14, 2010
Messages
275
Reaction score
12
Age
28
Odp: Problem z klawiatur?.

bo niemozna naciskac 10 klawiszy jednoczesnie i to jeszcze na kompie z roku 2005 <xxx
max 3 klawisze...
a tak pozatym po co w tibi chcesz naciskac ponad 3 klawisze naraz? prawo lewo dol ? ahahahahah
tak sie dzieje na kazdym kompie , no moze ci co maja viste , i inne mody to niemaja ograniczenia klawiatury ani piszczalek ;d
 

Maksiu xD

Senior User
Joined
Feb 11, 2010
Messages
635
Reaction score
30
Odp: Problem z klawiatur?.

Omg tzw "piszcza?k?" da si? wy??czy? lecz niech lepiej zostanie. W grze patrzy?e? w opcjach\Sterowanie czy czasem masz przypisane kierowanie na inne klawisze? I czy w og?le np. po pulpicie chocia?by mo?esz u?ywa? tych klawiszy. Jak nie to albo masz zepsut? klawiatur? albo nie masz ?adnych akcji przypisanych do tych klawiszy.
 

Kamcio003

Senior User
Joined
Oct 11, 2009
Messages
700
Reaction score
85
Age
27
Odp: Problem z klawiatur?.

Kurcze, nie zrozumieli?cie mnie :/ W Tibii: Nie mog? obr?ci? si? do g?ry tj. ctrl+up. W samochod?wkach: Jak jad? nie mog? skr?ca? w lewo. O to mi chodzi, a nie o naciskanie 10 guzik?w na raz.
Mo?liwe, ?e to wina klawiatury ;(
 
Status
Not open for further replies.
Top