What's new

-Windows 7 Problem z mikrofonem.

Status
Not open for further replies.

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Witajcie. Ot?? mam problem z mikrofonem. Gada?em przez skejpa z kole?ank?, i wszystko by?o ok. Potem wesz?a siostra na komputer i teraz ja i mam jaki? problem. Ot??, nie nagrywa mnie, tylko d?wi?ki jak kto? np. pisze do mnie na gg. O co mo?e chodzi?? Mam Windows 7
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Problem z mikrofonem.

mikrofon mo?e by? wyciszony, wejd? panel sterowania = sprz?t d?wi?k, sprawd? czy all ok, jak nie

w?asciwo?ci karty muzycznej sprawdza?e? ? wejdz we w?asciwo?ci i w?acz mikrofon, bo zapewne jest wyciszony,poza tym nie chodzi tyko li wy??cznie o sterowniki ale r?wnie? o konsol? czyli innymi s?owy sci?gnij nie tylko sterowniki ale r?wnie? dodatkowy program do karty muzycznej nie wiem jaka ona u ciebie jest ale podejrzewam ?e realtek,same sterowniki nie zawsze daj? pe?ne mo?liwo?ci ustawie? karty dodatkowo nale?y zainstalowa? program do obs?ugi danej karty, o ile to realtek to
i ?ci?gnij dodatkowo software do karty ewentualnie ?ciagnij wszystko czyli drivers and software i przeinstaluj je na nowo tym razem instaluj?c r?wnie? soft ..instalujesz je jako administrator czyli po ?ciagni?ciu i zapisaniu na dysk otwierasz jako administrator prawym przyciskiem myszki uruchom jako administrator
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Problem z mikrofonem.

No dobra, wiem o co Ci chodzi, ale po prostu albo mikrofon mi si? zjeba?, albo moja siostra jakim? cudem co? przestawi?a. Bo jak patrz? w ustawienia d?wi?ku i jak leci muzyka to czu?o?? mikrofonu leci tak jak w g?o?nikach, w sensie nat??enie d?wi?ku
 

hiroh

Senior User
Joined
Jul 25, 2011
Messages
631
Reaction score
27
Odp: Problem z mikrofonem.

No dobra, wiem o co Ci chodzi, ale po prostu albo mikrofon mi si? zjeba?, albo moja siostra jakim? cudem co? przestawi?a. Bo jak patrz? w ustawienia d?wi?ku i jak leci muzyka to czu?o?? mikrofonu leci tak jak w g?o?nikach, w sensie nat??enie d?wi?ku


no to musia? si? popsu? mikrofon, jak siostra nic nie zrobi?a, to mo?na jak jest na gwarancji odda? go do naprawy, m?g? kabelek si? przerwa?, albo po prostu spali? si? .
 

Chajtek

Ten prawdziwy...
Joined
Apr 20, 2008
Messages
483
Reaction score
41
Odp: Problem z mikrofonem.

Wy??cz Stereo Mix w Opcjach d?wi?ku, kolego.
 

Heliton Pall

Advanced User
Joined
Aug 16, 2009
Messages
392
Reaction score
15
Age
26
Odp: Problem z mikrofonem.

Ale o to chodzi, ?e stereo mix mam wy??czony...
 
Status
Not open for further replies.
Top