What's new

Inne Problem z Odpaleniem w?asnego OTS

Status
Not open for further replies.

wapster22

New User
Joined
Jun 3, 2010
Messages
6
Reaction score
1
Witam mam problem natomiast, nie taki jak zazwyczaj je?eli chodzi zwyk?e nie ??czenie si? z "localhost" co oczywi?cie jest jednym z kilku innych moich problem?w, chcia?bym je teraz natomiast opisa?, je?eli znalaz?a by si? osoba kt?ra by mi pomog?a z takowymi problemami, to prosz? o pisanie w tym temacie, poniewa? na prawd? chc? stworzy? super OTS'a , lecz jak na razie wszystko mi to utrudnia, ?ycie... Ale mo?e co? si? uda, prosz? o pomoc.

A wi?c jest brak ??czenia z "Localhost" , jak to ju? m?wi?em... Niestety prosz? mi nie m?wi? ?ebym re-instalowa? swojego XAMPP'a lub Webserv'a poniewa? pr?bowa?em, nic nie blokuje mojego portu "80" jest to 100% pewne, Apache uruchamia si? na Webserv, tak samo jak na XAMPP, lecz niestety po u?yciu komendy "localhost" w przegl?darce internetowej lub automatyczne w??czenie bezpo?rednio przez programy opisane powy?ej, nie udawa?o mi si? to, r?wnie dobrze pr?bowa?em port?w: "81" i "8080" , co te? my?la?em ?e to prawowity problem, dlatego je?eli nie dzia?a?o ustali?em sobie ?e to nie jest wina portu.

Moja my?l:My?l? i? jest to wina Apache 2.2 kt?ry istnieje po zainstalowaniu program?w: WebServ lub XAMPP w Us?ugach naszego komputera, a natomiast w: Panel Sterowania>Narz?dzia Administracyjne>Us?ugi i tam znajduje si? u mnie program, a raczej plik systemowy kt?ry powinien si? w??czy? natomiast wyskakuje mi b??d ?e niestety na moim komputerze, system nie mo?e odnale?? odpowiedniej ?cie?ki, tak zwany "b??d 3" wyst?puje tam.

W??czy?em r?wnie? plik systemowy, r?wnie? tam gdzie Apache o nazwie "Serwer" kt?ry jest r?wnie? dodawany poprzez zainstalowanie program?w, lecz niestety Apache w wersji 2.2 nie chc? mi si? zainstalowa?, co mog? zrobi??
Tak tylko jeszcze dla powiadomienia, je?eli komu? nie dzia?a localhost , tak samo jak mi, uruchomcie te programy w miejscu gdzie poda?em , powinno wam wej??, poniewa? s? one potrzebne w?a?nie prawdopodobnie do w??czenia us?ug i dzia?ania "localhost" na twoim serwerze internetowym.

Wi?c opisa?em sw?j problem, je?eli kto? te? mia? ten problem to prosz? o szybk? i zwi?z?? pomoc, je?eli ja te? troch? pomog?em, t?umacz?c to dzi?kuje.

O i jeszcze jeden problem natomiast kiedy instaluje RME's map editor pod tibie 8.60, wyst?puje u mnie b??d archiw?w tego programu, je?eli kto? mo?e mi pom?c, to prosz? o to.
 
Status
Not open for further replies.
Top