What's new

Problem z odzyskaniem konta-SZYBKO!

Status
Not open for further replies.

Hiubix

User
Joined
Nov 17, 2011
Messages
37
Reaction score
1
Witam.
Sprawa jest prosta - mia?em sformatowanego kompa i musia?em r?wnie? sformatowa? pendrive w kt?rym mia?em wszystkie dane o swoim koncie w tibii.
Na szcz??cie, login i haslo pami?tam do zalogowania si? w grze, lecz nie pami?tam e-mailu oraz R-KEYA. Wiem, ?e moge zmienic e-mail, ale trzeba mie? Rkeya, a ja rkeya nie pamietam. Co zrobi?? Kupowa? za 30z? na allegro nowego R-Keya? Czy mo?e jest inna metoda, nie wiem, nie znam si? na tym zabardzo. Prosze o pomoc i z g?ry za ni? dzi?kuje.

PS: WIEM, ?E MOGE GRA?! LECZ BOJE SIE O HAKNI?CIE DLATEGO PROSZE O POMOC
 
Z

Zbizu

Guest
Odp: Problem z odzyskaniem konta-SZYBKO!

Mo?na zmieni? adres e-mail, przycisk jest obok zmiany has?a, jednak musisz poczeka? 30 dni - w przypadku zmiany poprzez rkeya zmiana nast?pi?a by od razu. Je?li masz 100% pewno?ci ?e nikt rkeya nie ma to po zmianie e-maila mo?esz gra? bezpiecznie. W sumie masz taki problem jak ja ale ja mam sta?y dost?p do maila rkeya zgubi?em ponad rok temu a utrzymuj? sta?y dost?p do adresu e-mail, wi?c jestem bezpieczny.
 

Hiubix

User
Joined
Nov 17, 2011
Messages
37
Reaction score
1
Odp: Problem z odzyskaniem konta-SZYBKO!

A mi pisze, ?e potrzebuje R-keya, ?eby zmieni? e-mail, a gdy nie mam rkeya to 5 euro musze zap?aci? :<






--------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------







JU? ZMIENIONE, DZI?KUJE ZA POMOC! TEMAT DO ZAMKNIECIA! :)!!
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top