What's new

Narzędzia OT Problem z Remere's Map Editor

Status
Not open for further replies.

Samanox

User
Joined
Oct 9, 2011
Messages
17
Reaction score
0
Siemka. W??czam Remere's Map Editor pod tibie 8.54 i podaje ?cie?k? do zainstalowanej tibii 8.54, ale gdy pr?buj? wczyta? mapk? z silnika 8.54 wyskakuje mi okienko ?ebym poda? ?cie?k? do zainstalowanej tibii 8.50. Jak j? poprawnie wczyta?? Prosz? o szybk? pomoc, za pomoc dam reputa.
 

Viduy

New User
Joined
Apr 20, 2011
Messages
8
Reaction score
0
Odp: Problem z Remere's Map Editor

Nie wiem czy o to Ci chodzi. w RME wejd? w File>Preferences>wejd? w zak?adk? "Client Version". Zmie? default client version na taki jaki potrzebujesz (czyli jak mniemam 8.54) i tam powiniene? mie? co? takiego jak Version 8.54 search path. kliknij browse i podaj folder gdzie masz klienta Tibii. Klikasz apply i wtedy spr?buj otworzy? map?. Ja tak samo mia?em z 7.6 ;). Mam nadziej? ?e pomog?em :)
 

Samanox

User
Joined
Oct 9, 2011
Messages
17
Reaction score
0
Odp: Problem z Remere's Map Editor

Nadal to samo: Could not locate Tibia.dat and/ot Tibia.spr, please navigate to your Tibia 8.50 installation folder. Sci?gn? Tibi? 8.50 i podam ?cie?k?, mo?e co? si? zmieni. xP
 

krawczyk31

User
Joined
Nov 22, 2009
Messages
39
Reaction score
0
Odp: Problem z Remere's Map Editor

te? mia?em ten problem
Mapka po prostu jest zrobiona pod 8.5 ale silniki 8.54 odczytuj? j? musisz po prostu sam w rme sobie t? mapke ustawi? na 8.54 jak nie zadzia?a to po prostu miej 2 tibie 8.5 i 8.54 ze jak cos to aby zmienisz
 
Status
Not open for further replies.
Top