What's new

Własny klient Problem z silnikiem TFS (Bleach)

Status
Not open for further replies.

Raski

User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Witam mam w?asny silnik (no nie w?asny bo kupiony) i nie jest on do ko?ca sko?czony a chcia?bym go doko?czy? sam , silnik jest pod 8.54 , wszystko jest spr , pic ale jak chce si? zalogowa? wyskakuje mi ?e Klient jest za stary , co mo?e by? przyczyn??
 

sawex

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
421
Reaction score
23
Odp: Problem z silnikiem TFS (Bleach)

Klient jest za stary. Kto? widocznie zrobi? Cie w bambuko
 

Roy4lz

Forum friend
Joined
Dec 11, 2010
Messages
1,342
Reaction score
117
Odp: Problem z silnikiem TFS (Bleach)

Klient jest pod 8.54 ? Masz ustawione swoje ip w nim ?
 

Raski

User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Problem z silnikiem TFS (Bleach)

Dobra pomijaj?c te pierwsze pytanie bo to najmniejszy problem . mam ciekawsze problemy a o to one :

Pan od kt?rego kupi?em silnik nie ma source i powiedzia? mi ?e najlepiej b?dzie ?e te skrypty kt?re s? teraz 'wyci??' i 'w?o?y?' w czysty silnik TFS 0.3.6 i dodanie samemu kod?w do sourca i tutaj pojawia si? pytanie jak to zrobi??? Po prostu skopiowa? pliki i wklei? do nowgo? czy jak? ;D
Nast?pne pytanie mam baze danych ju? w xammpie ale nie dzia?a mi strona acc mam neostrade i router porty mam odblokowane (przynajmniej tak mi si? wydaje bo co? kombinowa?em) ale mam now? domen? na no-ip i wpisuje j? w config no i nic ; D czy musz? co? jeszcze zrobi???
Czyta?em wiele poradnik?w , sp?dzi?em par? godzin na szukanie informacji , du?o si? dowiedzia?em ale nie wystarczaj?co , chcia?bym si? te? zapyta? co to jest source bo wiem tyle ze jest to kod zr?d?owy i dok?adnie opisanie na czym polega Komplikacja du?o rzeczy jeszcze nie rozumiem wi?c prosz? o wyrozumia?o??.
 
Last edited:

sawex

Advanced User
Joined
Aug 17, 2008
Messages
421
Reaction score
23
Odp: Problem z silnikiem TFS (Bleach)

Kole? Ci? wyjeba? na tym ?e nie wolno umieszcza? pliku bez source. Taka licencja.
 

Raski

User
Joined
Oct 3, 2008
Messages
30
Reaction score
0
Odp: Problem z silnikiem TFS (Bleach)

@Edit Prosz? o zamkniecie Tematu :)
 
Last edited:
Status
Not open for further replies.
Top