What's new

Problem z stronami

Status
Not open for further replies.

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Witam!

Od jakiego? czasu mam problem z wej?ciem na wiele stron np. microsoft.com i wiele innych stron. Nie mam poj?cia co mo?e by? tego przyczyn? wi?c o pomoc prosz? was. Je?li nikt nie znajdzie rozwi?zania na m?j problem [-]do??czam kolejn? pro?b?, aby ?ci?gn?? dla mnie program i wrzuci? go najlepiej na speedyshare.com poniewa? ta strona mi te? nie dzia?a (tzn. ka?dy ich plik jest po??czony ze stron? microsoft.com wi?c ?ci?gn?? nie mog?).[/-] ?ci?gn??em ju? przez proxy :)

Licz?, ?e pomo?ecie mi w pierwszym problemie :) Z g?ry dzi?kuj?!
 

siniok93

Advanced User
Joined
Jul 6, 2009
Messages
379
Reaction score
47
Age
30
Odp: Problem z stronami

to ?e nie mo?esz wej?? na te strony jest przyczyn? jakiego? wirusa mia?em ostatnio taki samy problem pr?bowa?em wszystkiego combofix i innych i nic tylko na nowo trzeba postawi? system a co do programu kt?ry chcesz pobra? to i tak ci to nic nie da bo przy instalacji on pobiera jeszcze jakie? sk?adniki z strony microsoftu wiec tylko format pozostaje cho? mo?esz pr?bowa? jakimi? av ale chyba nic ci to nie da.
 

Norbert

Forum friend
Joined
Nov 8, 2009
Messages
1,125
Reaction score
33
Age
34
Odp: Problem z stronami

Co si? pokazuje jak pr?bujesz wej?? na strony?
 
G

Gudio

Guest
Odp: Problem z stronami

Ustaw sobie te DNS-y:

208.67.222.222
208.67.220.220

Robisz to albo w panelu sterowania w po??czeniach sieciowych w ustawieniach IPv6/IPv4 albo w routerze w zak?adce DNS. Osobi?cie jestem zadowolony :p

#UP
Zapewne mu si? pokazuje, ?e nie mo?na znale?? docelowego adresu.

#DOWN
No tak, wszystko zgania? na wirusy. Tylko czy naprawd? warto na takiego, kt?ry blokuje ma?o stronek? Jak ju? robi? to porz?dnie i dost?p zablokowa? do wszystkich stron -.-
 

GregoRex

Senior User
Joined
Dec 26, 2008
Messages
1,185
Reaction score
95
Age
30
Odp: Problem z stronami

@up
DNS jest zwi?zany z adresem sieciowym, a niekoniecznie o to chodzi.

@Siniok
Wg. mnie to mo?e by? r?wnie? wina jakiego? wira.

@topic
Pobierz kasperskiego z oficjalnej strony (trial na 30 dni). I jak b?dziesz wchodzi? na stron?, to zapewne wyskoczy komunikat z zablokowaniem itp. to wtedy usuwasz wira.
Ewentualnie mass scan kompa i usuwasz & poddajesz kwarantannie.

@Norbert
Przy??czam si? do pro?by. :z
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: Problem z stronami

@Gudio
Ustawi?em, ale to nadal nie pomaga ; (
@Norbert
5eh7p0.jpg
 

Kamil

Wielki powr?t
Joined
Apr 10, 2008
Messages
1,730
Reaction score
243
Age
32
Odp: Problem z stronami

Te? tak mia?em, pobra?em Combofix i po przeskanowaniu wszystko zacz??o dzia?a? normalnie.
 

Faith

Advanced User
Joined
May 7, 2009
Messages
249
Reaction score
37
Odp: Problem z stronami

Efekt jest bez zmian. Dwa razy combofix'em to skanowa?em i nic... Prosz? o pomoc
 

Dolmet

Senior User
Joined
Apr 20, 2008
Messages
757
Reaction score
55
Age
30
Odp: Problem z stronami

to podaj mi loga z combofixa sprawdze ja;)
 

XaniX

User
Joined
Dec 27, 2009
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Problem z stronami

Ja te? tak mia?em i... zrobi?em formata bo si? wkurza?em ale mo?esz spr?bowa? wchodzi? przez bramki proxy :) Ja tak robi?em i dzia?a?o i jeszcze jedno mia?em si? gorzej :p nie mog?em wbi? na tibia.com a zaliczy?em w tedy hacka...
 
Status
Not open for further replies.
Top