What's new

Problem z w??czeniem gta:sa.

Kroppek

New User
Joined
Sep 1, 2010
Messages
8
Reaction score
1
Witam, mam problem z w??czeniem GTA:SA.

A chodzi o to, ?e mam zainstalowan? GTA, p?yt? w CD no i wszystko ?adnie, lecz gdy j? w??czam pisze, ?e nie ma p?yty.
+Mam Pirata.


77712395167867787283.jpg
 

Szusi

Advanced User
Joined
Jul 20, 2010
Messages
196
Reaction score
17
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

Proponuje ?ci?gn?? Crack'a, i nie powinno by? problem?w.
pozdrawiam Szusi.
 

snipers

Advanced User
Joined
Oct 24, 2009
Messages
366
Reaction score
20
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

Ja te? tak mia?em ale z Vice City. Problem le?a? w cracku a zarazem nie.
Ot?? cracka mia?em z?ego ale nawet jak zainstalowa?em dobrego to pojawia? si? ten b??d.
Naci?ni?cie anuluj pomaga?o ale za nim do tego doszed?em to by?o ze 2 godziny.
 

ostromecki

Active User
Joined
Feb 23, 2010
Messages
75
Reaction score
7
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

A pr?bujesz zainstalowa? to przez Daemona? Musisz zrobi? obraz p?yty z kt?rego program odczyta p?yt? i uruchomi j? tak ja by by?a nowa, tzn. Kupiona.
 

Inspired

Active User
Joined
Sep 5, 2010
Messages
50
Reaction score
6
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

Je?eli masz pirata, to oznacza, ?e masz wszystkie pliki potrzebne do zainstalowania i do w??czenia gry. Otw?rz folder w kt?rym znajduje si? instalator, tam powinien by? folder z plikiem nazwanym ''crack'' i zamie? go miejscami z plikiem kt?ry znajduje si? w program files.
 

Lord Bborek

Advanced User
Joined
Jul 8, 2009
Messages
485
Reaction score
22
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

No w?a?nie wklei?e? craka do folderu z GTA? Je?eli nie to poszukaj w Google i na pewno znajdziesz jest ich pe?no.

P.S
Antywirus Craki wykrywa jako wirusy. A i najlepiej ?ci?gnij Craka z zaufanego ?r?d?a
 

Sheena95

Advanced User
Joined
Dec 16, 2009
Messages
257
Reaction score
21
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

A pr?bujesz zainstalowa? to przez Daemona? Musisz zrobi? obraz p?yty z kt?rego program odczyta p?yt? i uruchomi j? tak ja by by?a nowa, tzn. Kupiona.

Mo?e powiesz jeszcze ?e Daemon nie czyta obrazu p?yt?..

@top
Mia?em podobnie z GTA, Instalowanie przez deamona wszystko ok, ale musia?em da? mu cracka, niestety w piratach nie jest tak jak w orginalnej grze :)

Pozdrawiam!
 

kosmos2

Advanced User
Joined
Jul 23, 2009
Messages
339
Reaction score
48
Age
31
Odp: Problem z w??czeniem gta:sa.

Ten komunikat oznacza ?e masz w?o?y? p?yt? z instalatorem GTA SA. Wtedy powinna ci si? uruchomi? gra. Je?eli nie chcesz non stop wk?ada? p?ytki lub jej nie posiadasz ?ci?gnij sobie craca wytnij go i wklej w folderze gdzie masz zainstalowane GTA.
 
Top