What's new

problem z wczytaniem mapy...

kamilu89

Active User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
75
Reaction score
3
Witam,otoz mam pewien problem ktory bardzo mnie denerwuje...
chodzi o to ze posiadam RME (wersja 1.1.6) i gdy proboje otworzyc mape ktora mam na pulpicie (evolution-chcialem ja przerobic i dac ludziom zeby sie pobawili) to mapa wogole mi sie nie wyswietla tak jakby edytor jej nie widzial ;/
wie ktos moze jak to rozwiazac ? prosze o pomoc...
 

seneri

Advanced User
Joined
Mar 28, 2009
Messages
350
Reaction score
53
Age
28
Odp: problem z wczytaniem mapy...

A mo?e mapa jest na innej pozycji X Y Z?

RME domy?lnie przenosi na 1000 1000 7.
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: problem z wczytaniem mapy...

a wylacza ci sie zaraz po wlaczeniu mapy czy poprostu jej nie widzisz po zaladowaniu mapy evo sa na srodku to tu chyba nic nie da morze ci sie lody nie wczytuja po prostu graficznie wes jesli tak to wes sobie wcisnij ctrl+f i wpisz jakis tam item ktory byl bys pewien ze jest na mapie lub tez morzesz inna funkcja poszukiwac przez uni lub action id w reme i w taki sposob powina sie pojawic mapa
 

kamilu89

Active User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
75
Reaction score
3
Odp: problem z wczytaniem mapy...

nie chodzi mi o to ze jej nie widze...wlaczam edytor rme i chce wczytac mape... a rme nie widzi nawet pliku ktory ma zaladowac rozumiesz ;) wiesz moze jak to naprawic ?
 

Xart Irok

Senior User
Joined
Sep 7, 2008
Messages
2,925
Reaction score
419
Age
32
Odp: problem z wczytaniem mapy...

to mapa musi byc w innym formacie zapisana niz otbm czyli mala szansa ze to naprawisz chyba ze dostaniesz od admina projektu ME
 

Dr4goN510

Active User
Joined
Jan 10, 2009
Messages
68
Reaction score
5
Odp: problem z wczytaniem mapy...

Mapa powinna by? zapisana w formacie xxxxx.otbm sprawdz te? czy wybra?e? dobry typ pliku :x
 

kamilu89

Active User
Joined
Feb 2, 2009
Messages
75
Reaction score
3
Odp: problem z wczytaniem mapy...

plik byl dobry ;p co do nazwy ;) pomogles mi juz wszystko dziala i moge robic mape ;D dzieki za pomoc daje repucika ;)
 
Top