What's new

Mapy Problem z widokiem RME

Status
Not open for further replies.

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Witam mam taki problem, ze wyt?umacz? go na sw?j spos?b.
floor 7 , floor 6 itp od floor 1 do do floor 7 wszystko wida? , a gdy chc? zrobi? podziemia np na floor 8 i nalo?y? na to temple na floor 7 to nie wida? niczego kompletnie niczego na floor 8+
czyli nie widze co gdzie stawiam / co gdzie mam na floor 8 np i jak zmieni? widoczno?? by na floor 7 bylo wida? w pustym miejscu co jest na floor 8.
 

MaSny

Senior User
Joined
Apr 6, 2009
Messages
658
Reaction score
82
Odp: Problem z widokiem RME

proponuje ci robi? na floor 6 optycznie na floor 7 b?dzie wida? podziemia, ale jest te? jeszcze jaki? item co pokazuje d?? ale zapomnia?em id i nie jestem na swoim kompie xd (og?lnie niewiem czy o to ci chodzi?o)
 

KregoXx

Advanced User
Joined
Dec 23, 2014
Messages
166
Reaction score
3
Odp: Problem z widokiem RME

floor 7 to grunt podstawowy zawsze b?dzie Ci znika? mi?dzy floorem 7/8 nie da si? tego obej??.

Dlatego technicznie rzecz ujmuj?c "podstaw?" ?wiata zawsze budujesz na floor 7.
 

Harales

User
Joined
Nov 6, 2014
Messages
33
Reaction score
0
Odp: Problem z widokiem RME

@MaSny
Dzi?ki MaSny, ?e odwiedzi?e?/a? m?j temat. Bardzo lubi? twoje galerie mapperskie. Mo?e tam te? zajrzysz.

@KregoXx
Chyba masz racj?, tobie te? dzi?kuj?.

@TOPIC
Kiedy? chyba jak robi?em w moich pocz?tkach mappingu to ,, chyba z naciskiem na chyba " mo?na by?o tak zrobi?. Niestety mo?e si? myli?em dzi?kuj? za odpowiedzi.

Prosz? moderatora o pozostawienie tematu do nastepnych 4 - 6 odpowiedzi i zamkni?cie tematu.


______________________________
Pozdrawiam Harales
_______________
 
Status
Not open for further replies.
Top