What's new

Problem z wszystkimi tibiami

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Witam mam problem z tibiami, zainstalowa?em tibie 8.54 w folderze tibia 8.54, lecz gdy odpalam z folderu gdzie sie zainstalowa?o w w?a?ciwo?ciach pisz?, ?e jest pod 8.6 i mi otsy pod 8.54 nie chc? dzia?a?. Pr?bowa?em reinstalowa? i instalowac w innych folderach ale ci?gle to samo, mo?e jakby mi kto? spakowa? swoj? tibie 8.54 to by zadzia?a?o. Prosz? o pomoc, b?d? reputy.

Jak co? nie jasne to pisa?. Tylko prosz? nie pisa? : "zr?b formata i ?luz" . Formata robi? nie zamierzam, napewno jest inny spos?b.
 

McFreeq

Advanced User
Joined
Nov 15, 2009
Messages
381
Reaction score
40
Odp: Problem z wszystkimi tibiami

napisa?es ze w jednym folderze zainstalowales w tym samym folderze 8.54 i 8.6 czyli Tibia dat,pic, itp sie zamienily zainstaluj te tibie w odzielych folderach. i sproboj kliknac Patch jak juz beda w odzielnych folderach
 

xX Ninja Xx

Advanced User
Joined
Jul 28, 2009
Messages
398
Reaction score
28
Odp: Problem z wszystkimi tibiami

A gdzie napisa?em, ?e w tym samym folderze? Bo ja jako? tego nie widz?... To oczywiste, ?e instaluje w odzielnych folderach. Nie wiem jakim cudem ale ju? wszystko jest normalnie. Reinstalowa?em pare razy i pomog?o. Mo?na zamkn?? temat.
 

Ichtio

Senior User
Joined
Dec 30, 2009
Messages
661
Reaction score
52
Odp: Problem z wszystkimi tibiami

W instalacji pierwsze wyskoczy Ci ?e masz wybra? dysk gdzie ma by?. Jak 8.6 masz np. C:/Program Files/Tibia to tibie 8.54 w instalacji zmie? na C:/Program Files/Tibia 8.54. Dalej wyskoczy ?e w Start w jakim przedziale to masz mie? daj te? 8.54. Je?li dalej nie to to poka? ?r?d?a z k?t pobierasz. Masz tu link o de mnie
 

Aragornkk

Senior User
Joined
Oct 11, 2008
Messages
705
Reaction score
44
Odp: Problem z wszystkimi tibiami

Afff.
Pewnie co? ci si? zepsu?o, wypakuj ten folder na pulpicie i spr?buj odpali?. Nast?pnie zaloguj si? na bardziej znany serwer poniewa? niekt?re otsy maj? do?? dziwne b??dy.



jak ten nie zadzia?a to

ten
upload
 
Last edited:
Top