What's new

-Windows XP Problem z zalogowaniem si? na yt

Status
Not open for further replies.

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Witam, mam problem. Nie mog? zalogowa? si? na yt, gdy klikam zaloguj si? wyskakuje taki oto takie co?:
Nie uzyskano po??czenia z serwerem

Pr?bujesz odwiedzi? adres , kt?ry jest w tej chwili niedost?pny. Upewnij si?, czy adres zosta? wpisany poprawnie, a nast?pnie spr?buj ponownie wczyta? stron?.

Bezpieczne po??czenie: b??d krytyczny (40)



Po??czenie z serwerem nie powiod?o si?. Mog?o to by? spowodowane wy??czeniem obs?ugiwanych przez serwer metod szyfrowania.

Prosz? zauwa?y?, ?e niekt?re metody szyfrowania nie s? ju? obs?ugiwane i dost?p nie b?dzie mo?liwy, dop?ki witryna nie zostanie zaktualizowana, aby korzysta? z silnego szyfrowania.
Upewnij si?, czy po??czenie internetowe jest aktywne i sprawd?, czy inne aplikacje wymagaj?ce tego po??czenia dzia?aj? prawid?owo.
Sprawd?, czy ustawienia u?ywanego przez ciebie oprogramowania zwi?zanego z bezpiecze?stwem sieciowym s? prawid?owe i nie utrudniaj? zwyk?ego przegl?dania sieci.
Je?eli znajdujesz si? za zapor? po??czenia internetowego sieci lokalnej i my?lisz, ?e mo?e to by? powodem problem?w - skontaktuj si? z administratorem sieci.
Naci?nij klawisz F12 i wy??cz opcj? u?ywania serwer?w proxy, chyba ?e wiesz, ?e u?ywanie proxy jest niezb?dne do ??czenia z Internetem. Od?wie? stron?.
Nie wiem co jest. Szuka?em na google i nic. Mia? kto? podobny problem? Nie to, ?e mam z?e dane tylko wyskakuje mi Nie uzyskano po??czenia z serwerem.
 

Kosx

Active User
Joined
Dec 25, 2008
Messages
121
Reaction score
3
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

Zobaczy na innym komputerze czy wyskakuje ci ten sam b??d je?li tak co co? masz "mo?e" z kompem? :p
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

U brata loguje si? normalnie, wi?c to co? z komputerem. Mia? kto? taki problem?
 

Ulfur

Senior User
Joined
Aug 20, 2010
Messages
782
Reaction score
106
Age
30
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

Reinstallnij przegl?dark?. Najlepiej zainstaluj jak?? inn? ni? t?, kt?r? do tej pory u?ywa?e?. My?l?, ?e to wina przegl?darki, ale mog? si? myli?. Jak sprawdzisz, to odpisz.
 

Dtp

Senior User
Joined
Dec 29, 2009
Messages
519
Reaction score
107
Age
29
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

U?ywam opery, po tym jak mi si? spierdoli?a mozilla. Pr?bowa?em te? na chome czy co? takiego i na explorerze, na wszystkich jest to samo.
 

Nights

Ten typ ;)
Joined
May 12, 2010
Messages
350
Reaction score
32
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

Spr?buj usun?? ciasteczka tej strony. Lub je?eli to nie zadzia?a spr?buj tym oto sposobem (sposobami?).
 

Vendeto

First to fight!
Joined
May 22, 2008
Messages
2,400
Reaction score
400
Age
28
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

Osobi?cie proponowa?bym Ci skorzysta? z jakiego? proxy, chocia? w?tpi?, ?e to to, skoro u brata logujesz si? normalnie. Najprawdopodobniej masz co? z komputerem, zaproponuj? bardziej rutynowe metody - przeskanowanie, sprawdzenie czy nic nie blokuje (np. firewall) lub spr?buj mo?e zainstalowa? najnowszego flasha czy adobe / acrobat readery - z tego co tam przeczyta?em, to jakie? tam masz braki w kodach itp.

Pozdrawiam,
Vendeto.
 
Joined
Mar 4, 2011
Messages
41
Reaction score
1
Odp: Problem z zalogowaniem si? na yt

Sprawd? plik hosts, mo?e masz przekierowanie.
 
Status
Not open for further replies.
Top