What's new

Problemik z Avastem!

Status
Not open for further replies.

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Witam. Mam troch? g?upi problem z avastem.... Ot?? d?ugo my?la?em nad zmian? antywira. Odinstalowa?em avasta i chcia?em wypr?bowa? inny program. W ko?cu ponownie pobra?em wersj? Home Edition. Wyrobi?em klucz rejestracji i powinno wszystko ?miga? ale... no w?a?nie ale jest problem. Kiedy klikam na ikonke avasta (t? obok zegara systemowego) zauwa?y?em co? dziwnego. Jak wiecie skaner skanuje r??ne rzeczy, poczte itp. Wszystko mam zaznaczone jako w??czone, tylko nie Outlook/Exchange. Kiedy na to klikam to nie mo?na da? pauzy ani nic. A na g?rze pisze "Dostawca czeka na uruchomienie podsystemu"

Co mam zrobi??

Pozdrawiam,
Misiek5
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Problemik z Avastem!

Od?wie?am!

PS Co nikt nie umie pom?c?
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Problemik z Avastem!

Od?wie?am!
Nikt nie ma avasta?



@DOWN

No w?a?nie jak ja mia?em to by?y wszystkie.....
 
Last edited:

Ray

Senior User
Joined
Oct 20, 2008
Messages
1,050
Reaction score
170
Age
28
Odp: Problemik z Avastem!

Kiedy jeszcze mia?em avasta zawsze jeden dostawca by? nieaktywny wi?c to chyba nie b??d.

Pozdrawiam.
 

Adapse

Advanced User
Joined
Jul 29, 2008
Messages
227
Reaction score
8
Odp: Problemik z Avastem!



P: Dostawca skanera dost?powego o nazwie Outlook/Exchange wci?? czeka na uruchomienie podsystemu. Czy co? jest nie tak?

O: Nie. Ten dostawca dzia?a tylko wtedy, kiedy dzia?a MS Outlook (nie Outlook Express!) lub MS Exchange. Je?li ju? nie korzystasz z tych program?w, ten dostawca r?wnie? si? wy??cza.

Pozdrawiam,
Adapse
 

Misiek5

Advanced User
Joined
Apr 14, 2009
Messages
186
Reaction score
10
Odp: Problemik z Avastem!

Dzi?kuj? za odpowiedz. Dla ciebie reput Adapse, natomiast temat kwalifikuje si? do zamkni?cia.

Pozdrawiam i dzi?ki :)
 
Status
Not open for further replies.
Top